Laulupeol kõlavast 44 palast valis kunstiline toimkond välja 8 laulu, millest osad kuuluvad laulupeo klassikasse, aga osad on ka päris uued teosed sellelt peolt.

Sina otsustad, milline laul Eestit ilmaruumis esindab!

Kuidas seda teha?

  1. Vaata neid kaheksat pala ja mõtle, milline laul võiks kaugetele galaktikatele kõige kaunimal viisil Eestist pajatada võiks. Ja pea meeles, et kuna kosmoseelanikud pole koos meiega “Mu isamaa on minu arm” saatel pisaraid valanud, siis neile on iga laul uus!
  2. Iga laulu saad videolingile klikates ka kuulata! Vabandame, et videosalvestiste kvaliteet ei ole ühtlane. Osad laulud on veel nii värsked, et saame Teile pakkuda kuulamiseks õppe otstarbel valmistatud videosid, aga teised lood on juba laulupidude repertuaaris oma kindla koha leidnud.
  3. Vaata! Vali! Otsusta!

Sul on aega hääletada kuni 25. maini!

Ja veel: tule KINDLASTI 2. juulil laulupeole ja laula võidulaulu julgelt kaasa – nii jõuab ka sinu muusikaline tervitus kosmosesse!

Laulu tõstavad taevasse ESTCube 2 ja TTÜ Mektory satelliidid!

Previous videoNext video

Contest is finished!

https://2017.laulupidu.ee/aita-valida-kosmoselaulu/?contest=video-detail&video_id=14563
?
2349
Author: admin
Pealkiri: “Paradiis” Mari Jürjens (1988)
Kirjeldus: Mari Jürjens (1988)
seade Andres Lemba

2006. aasta kevadel polnud 17-aastane Mari Jürjens väga pikalt ühtegi laulu loonud. Ja siis ilmutas end ootamatult "Paradiis", millega Jürjens (toona Pokinen) sai lõpuks üsna palju enda hinge pealt ära. See laul võtab justkui kokku tema Ülenurmes veedetud lapsepõlve, mistõttu on sümboolne, et ka sellel laulupeol kõlab "Paradiis" just lastekooride esituses.