Peonädalal jõuab müügile laulu- ja tantsupeo Teataja

XII noorte laulu- ja tantsupeo “Mina jään” ametlik Teataja on valmimas ning jõuab müügile peonädala alguseks. Teatajast leiab kogu vajaliku teabe peo kohta. Lisaks eesti- ja inglisekeelsele versioonile on esmakordselt saadaval ka venekeelne Teataja.

Trükises on nii laulu-, tantsu- kui ka rahvamuusikute peo üksikasjalik ja kommenteeritud kava, laulusõnad ning tantsumustrid. Ära on toodud kõigi osalevate kollektiivide nimekirjad. Piltidega on esitatud peo ettevalmistusega seotud inimesed, samuti tantsujuhid ja dirigendid. Sinna saab oma lemmikutelt autogrammi paluda.

Lähemalt saab Teatajast lugeda ka sellest, kuidas seekordne pidu sündis, praktilise poole pealt on ära toodud kontsertide ja etenduste paikade kaardid. Inglise- ning venekeelsed teatajad on veidi õhemad, neis ei ole eraldi trükitud laulusõnu ning osalevaid kollektiive.

Teataja jõuab müügile suurematesse toidupoodidesse ja R-Kioskitesse 26. juuniga algavast nädalast. Peo ajal saab trükist osta nii tantsu- kui ka lauluväljakult hinnaga kuus eurot tükk.