Laulu- ja tantsupeol nüüd oma märksõna #minajään

Laulu- ja tantsupidu on Eesti suurim pidu – see on Sinu pidu ja minu pidu. Ühe suure perekonna liikmed kogunevad üheskoos alles veidi rohkem kui aasta pärast, ent pidu ei pea ju nii kaua ootama!

Kutsume Sind üles jäädvustama oma teekonda peole fotode ja videotega, et ootamise aega lühendada. Sinu- ja minusuguseid harjutajaid on igas Eestimaa nurgas, kes juba valmistuvad järgmise suve suureks peoks. Vaatame, mismoodi kõlavad juba praegu lauljate hääled Kambja, Lüganuse või Uulu koorides ja kui ladusalt joonistuvad tantsumustrid Tamsalus, Märjamaal või Valjalas.

Ootame fotosid proovidest, laululaagritest, tantsuharjutustest, kontsertidest, ettelaulmistest ja kõikidest hetkedest, mis seostuvad sulle “Mina jään” peoga. Jaga oma foto sotsiaalmeediasse – Instagrami, Twitterisse või Facebooki ja lisa kindlasti märksõna #minajään. Pilte võid saata ka e-maili aadressile press@laulupidu.ee.

Jagades pilte ja videoid märksõnaga #minajään, saavad ka teised koorid ja tantsurühmad neid näha. Parimad fotod kogume igakuiselt laulu- ja tantsupeo koduleheküljele ja avaldame oma sotsiaalmeedia kanalites.

Esimesed #minajään fotod, mis sotsiaalmeediast silma jäid:

Sotsiaalmeediast mina jään 1 kogu