Soodne võimalus tellida “Mina jään” torusall ja märk

Kuni 10. aprillini on XII noortepeoks valmistuvatel kollektiividel soodne võimalus tellida noortepeo nutikas torusall ja põnev puidust rinnamärk.

Nii torusallid kui märgid on kujundanud XII noortepeo kunstnik Kerstin Hallik ja neid saab tellida laulu- ja tantsupeo registris www.register.laulupidu.ee oma kollektiivi konto alt.

Torusall

Torusalli saab kanda vähemalt seitsmel erineval moel – peapaelana, murumütsina, röövlimütsina, turbanina, kaelasallina, randmesoojendajana, patsikummina või kuidas iganes meeldib. See hoiab ühtviisi mõtted koos ja kaitseb nii tuule kui päikese eest.

Sallid toodab ja tarnib Kinkston OÜ.

Ühe torusalli soodushind on 2.50€.

Märk

XII noortepeo märk on väärt suveniir suvise peo meenutamiseks ja väärtuslik kingitus peo külalisele. Märki saab kanda pluusikaeluses, rinnas, koti küljes, juustes või seal, kus ta kandjale kõige enam meeldib. Märgil on tugev magnetkinnitus. Märk on valmistatud Eestis lasergraveeritud kasevineerist.

Lisaks kaunile välimusele, naturaalsele materjalile ning tähenduslikkusele on märgil ka mahe suitsune puidulõhn. Märgi läbimõõt on 40 mm.

Ühe märgi soodushind on 4€.

Märgid toodab ja tarnib Turundustugi OÜ.