Elron paneb laulu- ja tantsupeoliste koju sõidutamiseks käiku lisarongid

XII noorte laulupeo päeval ehk 2. juulil lisab Elron liinile täiendavad hilisõhtused rongid, mis viivad laulu- ja tantsupeolised pärast peo lõppu Tallinnast Tartusse ja Viljandisse.

“Lisasime hilisemad väljumised meie enim täitunud liinidele. Laulu- ja tantsupidu puudutab inimesi üle Eesti, meile on oluline, et ka kaugemalt tulijad saaksid pidu lõpuni nautida,“ selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. “Paljud laulu- ja tantsupeol esinejad on valinud peole tulekuks just rongisõidu,” lisas Kongo.

Lisarong Tartusse väljub Balti jaamast 2. juulil kell 21:46, peatub enne Tapa jaama Kitsekülas ja Ülemistel ning pärast Tapat kõigis peatustes. Rong jõuab Tartusse kell 00:07. Pärast pidu saab Viljandisse kell 22:02 väljuva Türi rongiga, mis seekord jätkab oma teekonda kuni Viljandini. Rong peatub kõigis jaamades ning jõuab sihtpunkti kell 00:28.

Kuni 2. juulini saavad laulu- ja tantsupeolised käepaela ettenäitamisel Tallinna linna piires rongiga tasuta sõita. Nii tava- kui erirongide sõidugraafikud on leitavad Elroni sõiduplaani otsingust (www.elron.ee). Selleks, et rongisõit laulu- ja tantsupeolistele veel lõbusamaks muuta, kõlavad kuni 2. juulini Elroni rongide siseraadios toredad peosoovid rongisõitjatelt. Head soovid on sisse lugenud laulu- ja tantsupeol osalevad lapsed.