Paneme peotule põlema!

16. aprillil, mil algab Eesti Vabariigi sajanda juubeli tähistamine, kutsume kõiki inimesi Eestis ja kaugemalgi süütama üheskoos XII noorte laulu- ja tantsupeo tuld. Palun aita sel sõnumil jõuda iga inimeseni, kellele laulu- ja tantsupidu kallis!
Süütame 16. aprilli õhtul kell 19.00 koos oma kogukonna, perekonna või sõpruskonnaga oma kodupaigas südametulest väiksemad või suuremad lõkked, küünlad või tõrvikud, et valgustada teed läbi kevade XII noorte laulu- ja tantsupeo poole ning tähistada Eesti Vabariigi 100. sünnipäevapeo algust.
Jäädvusta sel õhtul oma tulesäde ja jaga pilti või videot Facebookis või Instagramis teemaviitega #minajään ja #ev100. Kaunimad fotod jõuavad õhtul teleekraanile, mil ETV toob vaatajateni XII noorte laulu- ja tantsupeo tervituse “Mina jään” ning  ülekande peotule süütamisest.
Saagu Eestimaa sel päeval meie südametuledes särama ja viigu iga tulesäde sõnumi Mustamäest Munamäeni: kohtume sel suvel XII noorte laulu- ja tantsupeol “Mina jään”!

Heli Jürgenson, XII noorte laulupeo peadirigent
Margus Toomla, XII noorte tantsupeo pealavastaja

Lae endale alla selline bänner ja kinnita see FB teemapildiks ja anna teistelegi märku oma tulest! Lae bänner alla siit (ava bänner; salvestamiseks tehke pildil parem klikk ja valige “salvesta pilt”)

Anna oma tulest teada!

Kui oled 16. aprillil kell 19.00 koos meiega süütamas XII noorte laulu- ja tantsupeo tuld, siis palun anna meilegi teada oma tuletegemise plaanidest! Ära unusta siis 16. aprilli õhtul oma tuld ka pildistamast või filmimast ning seda meiega jagamast FaceBookis või Instagramis. Lisa kindlasti “minajään või #ev100, et Su tule internetist sel õhtul üles leiaksime! Suur tänu, et oma südametuld meiega jagad!
  • Loe pressiteadet tulede süütamise kohta siit!