Laulu- ja tantsupeole on müüdud ligi 25 000 piletit

Tänaseks on XII noorte laulu- ja tantsupeole müüdud ja broneeritud kokku ligikaudu 25 000 piletit. Tantsupeo piletitest on omaniku leidnud ligemale pooled ning laulupeole on müüdud ja broneeritud üle 10 000 pileti.

Tantsupeo kõigil etendustel on populaarsemateks osutunud keskmised sektorid ning kohad pigem kõrgemal. Laulupeol on hetkel suurem täituvus nummerdatud istekohtadega pingisektorites.

Kui seekordseks peoks on kaks kuud enne pidu müüdud ja broneeritud kokku ligikaudu 25 000 piletit, siis võrreldes 2011. aasta noortepeoga on seda enam kui kaks korda rohkem. Toona oli selleks ajaks omaniku leidnud 11 000 piletit.

Soovitame kõigil piletiostuga kiirustada ning mitte jätta seda viimasele minutile, kuna iga päevaga jääb valik soovitud sektorites aina väiksemaks. Soodushindadega pileteid saab osta kuni 25. juunini.

Juhime tähelepanu, et uudisena on tava- ja sooduspiletite kõrval müügil ka pere- ja grupipiletid (4-40 inimest) nii istekohtadele kui ka üldalale. Nii laulu- kui ka tantsupeole on eelmüügi perioodil võimalik pileteid soetada hinnaga alates neljast eurost. Soodsaid pere- ja grupipileteid on võimalik soetada kuni 25. juunini!

XII noorte laulu- ja tantsupeo “Mina jään” pileteid saab soetada Piletilevi kõigis müügikanalitest üle Eesti ning interneti vahendusel ja Piletilevi rahvusvahelise müügivõrgustiku kaudu ka väljastpoolt Eestit.

Laulupeo kontsert toimub pühapäeval, 2. juulil pärast rongkäiku. Tantsupeo etendust mängitakse reedel, 30. juunil ja laupäeval, 1. juulil – kokku kolmel korral. Noorte laulupeo peadirigendiks on Heli Jürgenson, tantsupeo pealavastajaks on Margus Toomla.