Saada sõpradele unikaalne laulu- ja tantsupeo postkaart

Anna oma sõpradele Eestis ning mujal maailmas teada, et tulemas on selle suve võimsaim pidu ning saada neile soojade tervitustega postkaart. Eriliste kaartide autoriteks on Mirtel Ostra ja Agnes Rohtsalu Friedebert Tuglase nimelisest Ahja Koolist ning Heiki Sädem Väike-Maarja Gümnaasiumist.

Noorte joonistatud pildid valiti välja üleriigilisele heategevuslikule postkaardi joonistusvõistlusele “Mina jään” saadetud 1286 töö hulgast. Need erakordselt vahvad rahvuslike motiividega võidutööd said avalikul hääletusel enim hääli ning trükiti XII noorte laulu- ja tantsupeo väärtussõnumeid kandvateks postkaartideks. Kaartide müügist saadav tulu läheb SOS Lasteküla laste toetuseks.

Kaarte on võimalik osta Telliskivi Loomelinnaku poest Les Petites, Rahva Raamatu Viru keskuses ja Pärnu maanteel asuvast poest Tallinnas ning Tasku keskusest Tartus. Samuti saab kaarte osta mitmetest Tallinnas asuvatest R-Kioskitest: Ülemiste keskus (Suur-Sõjamäe tn 4), Ülemiste City (Sepa-Paja tn 2), sadama A terminal (Sadama tn 25/2), Energia (Kaubamaja tn 4), Postimaja (Narva mnt 1), Viru keskus ja keskuse bussiterminal, Tallinna lennujaam ja Laikmaa (Viru väljak 4).

Unikaalseid postkaarte on võimalik soetada ka SOS Lasteküla e-poest. Samuti saab kaarte osta laulupeo ajal lauluväljaku tegevusalal asuvast SOS Lasteküla ja Omniva postkontorist 1. juulil kell 12-18 ning 2. juulil kell 10.30-21.30.

SOS Lasteküla pered tänavad südamest kõiki, kes postkaartide ostmisega neid toetavad ning loodavad väga, et iga saadetud kaart toob selle saaja näole naeratuse, südamesse suure tänu ning meenutab kaardi saatjale veel pikki aastaid üht tõeliselt ägedat ning nooruslikust lustist pakatavat laulu- ja tantsupeosuve!