ERR Lastejaam otsib XII noortepeo korrespondente

Lapsed õpivad juba ammu laule ja tantse, aga mida see ettevalmistusperiood ikkagi endast ette kujutab? Kui palju tunde peab harjutama, et laulud ja tantsud selgeks õppida? Kui pingeline on eelvoorude aeg või kui palju nalja saab proovides?

Eesti Rahvusringhäälingu lasteportaal Lastejaam.ee otsib vastuseid kõigile neile küsimustele ja selle jaoks on meil vaja toredate ja aktiivsete laste abi. Otsime lapsi vanuses 7-12, kes tahaksid aidata meil jäädvustada teekonda laulupeole läbi videote, fotode ja kirjatükkide. Kirjutistest ja fotodest ilmuvad iganädalaselt meie veebilehele blogipostitused lauljate ja tantsijate toredatest tegemistest alates eelvoorudest, kuni peoni välja.

Kas Sinu laulukoor on kõige lahedam ja oled valmis väljakutse vastu võtma ning iga kuu vähemalt korra meile oma tegemistest postituse tegema?

Ootame Sinu esimest postitust 10. veebruariks – olgu see siis video (maksimaalselt 2 minutit) või hoopis väike artikkel (blogi vms) koos piltidega – aadressile liis.mehine@err.ee või sten@laulupidu.ee.

Parimatest postitajatest saavad XII noortepeo Lastejaama korrespondendid!