Laulu- ja tantsupeole on müüdud ligi 18 000 piletit

XII noorte laulu- ja tantsupeole “Mina jään” on esimese kolme nädalaga müüdud ja broneeritud ligi 18 000 piletit.

Populaarseimaks on osutunud lauluväljaku esimesed ja keskmised tähistatud istekohtadega pingisektorid ning samuti soodushindadega piletid laulupeo üldalale. Kokku on laulupeole müüdud ja broneeritud enam kui 8000 piletit.

Tantsupeo kõigi kolme etenduse vastu on esimestel nädalatel olnud huvi suur ning pea kolmandik kõigist tantsupeo müügile tulnud piletitest on tänaseks juba ostetud. Populaarseimaks on osutunud Kalevi staadioni veerel asuvad keskmised ja kõrgemad sektorid, kust tantsumustrid on hästi nähtavad.

XII noorte laulu- ja tantsupeol osaleja on vabas Eestis sündinud põlvkond, kelle jaoks maailm on lahti, kuid kelle juured jäävad ikka hoidma sidet selle maaga. Laulupidu tõstab esile uue põlvkonna heliloojate loomingu ning kogemustega dirigentide kõrval saavad oma esimese laulupeo kogemuse ka mitmed noored dirigendid.

Tantsupidu tugineb muistendile Koidust ja Hämarikust, see on lugu igikestvate väärtuste põlvest-põlve edasikandmisest ja vastutusest selle hoidmisel.

XII noorte laulu- ja tantsupeo “Mina jään” pileteid saab osta Piletilevi kõigis müügikanalitest üle Eesti. Tava- ja sooduspiletite kõrval on müügil ka pere- ja grupipiletid (4-40 inimest) nii istekohtadele kui ka üldalale. Nii laulu- kui ka tantsupeole on eelmüügi perioodil võimalik pileteid soetada hinnaga alates neljast eurost.

XII noorte laulu- ja tantsupeo etenduste ja kontsertide ajakava:

  • R, 30. juunil, kell 19:00 tantsupeo I etendus Kalevi staadionil
  • L, 1. juulil, kell 13:00 tantsupeo II etendus Kalevi staadionil
  • L, 1. juulil, kell 15:00 rahvamuusikapidu Kalevi staadioni lähistel
  • L, 1. juulil, kell 19:00 Tantsupeo III etendus Kalevi staadionil
  • P, 2. juulil, kell 9:30 Rongkäik
  • P, 2. juulil, kell 14:00 Laulupidu Tallinna lauluväljakul