Hoia silm peal laulu- ja tantsupeo infokanalitel

XII noorte laulu- ja tantsupeo teekond on hooga alanud. Kogu ettevalmistusprotsessiga kuni peopäevadeni välja saab end kursis hoida erinevate infokanalite vahendusel. Kollektiivijuhtidel ja kontaktisikutel on tähtis hoida silm peal laulu- ja tantsupeo elektroonilise registri vahendusel saabuval infol. Seetõttu on tähtis, et registris oleksid alati kontaktandmed uuendatud ja õiged. Traditsiooniliselt leiab kõige värskemat ja kiiremat lugemist peo kodulehelt, samuti sotsiaalmeediakanalitest Facebookis ja Instagramis ning ka igakuistest uudiskirjadest.

Koduleht: laulupidu.ee

Keskse infokanalina jõuab siia kogu oluline info. Ülevaate saab kõigest operatiivsest ja päevakajalisest, samuti põhisõnumitest ning visuaalsest maailmast. Siit leiab infot ka peo tegijate ning repertuaari kohta. Lisaks saab lugeda juba ilmunud uudiskirju, vaadata värskeid fotogaleriisid ning videojäädvustusi. Peol osaleja leiab peagi siit ka abimaterjale repertuaari omandamiseks, eelproovide kalendri ja palju muud kasulikku.

Uudiskiri

Peoga seotud uudiskirjad ilmuvad esialgu igakuiselt ning peo lähenedes juba sagedamini. Uudiskirjaga on oodatud liituma kõik, kes vähegi tunnevad huvi XII noorte laulu- ja tantsupeo teemade ja tegijate vastu ning kes tahavad peo tulemisele aktiivselt kaasa elada. Kui sõber soovib uudiskirjaga liituda, siis seda saab lihtsasti teha meie kodulehel laulupidu.ee.

Facebooki-leht “Laulu ja tantsupidu”

Kuivõrd eesootav pidu on noortele, siis on ka neid puudutav info toodud neile võimalikult lähedale, sotsiaalmeediasse. Facebooki lehel jagame kiiret ja olulist informatsiooni, emotsioone, pilte ja uudiseid. Facebook on mugav ja operatiivne kanal end laulu- ja tantsupeoga seonduvaga pidevalt kursis hoidmiseks.

Vaata meie FB lehte siit: https://www.facebook.com/laulupidu/

Instagram “laulutantsupidu”

Instagram on hea viis jagada kiireid sõnumeid ja emotsioone eelkõige nooremale jälgijaskonnale, kes on aktiivne just selles kanalis. Sotsiaalmeediakanalitele kohaselt kutsume kõiki oma laulu- ja tantsupeoga seonduvaid mõtteid sotsiaalmeedias ka jagama ning kasutama hastag’e #minajään #laulupidu #tantsupidu.

Vaata lisa: https://www.instagram.com/laulutantsupidu/

Teeme üheskoos ajalugu!

Kutsume kõiki üles jäädvustama oma teekond laulu- ja tantsupeole. Postita sotsiaalmeediasse kõik erilised peoks valmistumise hetked, kasutades märgusõna #minajään.

Vaata #minajään:
instagram.com/laulutantsupidu/
facebook.com/laulupidu/