Kalevi staadioni ja lauluväljaku juures tegutsevad valvega jalgrattaparklad

XII noorte laulu- ja tantsupeol korraldatakse parklad eraldi osavõtjate ja pealtvaatajate jalgratastele. Seejuures ehitab Tallinna linn kõikide jalgrattaparklate aiad ning mehitab väljaspool peo suletud territooriume asuvad pealtvaatajate jalgrattaparklad ka valvuritega.

Osavõtjate jalgrattaparklad asuvad Lauluväljaku territooriumil Mereväravate kõrval ja Kalevi Staadioni territooriumil harjutusväljakul. Osavõtjate jalgrattaparklad on samuti valvega, aga iga rattur lukustab enda jalgratta ise parkla piirdeaia sees olevate tarade külge.

Osavõtjate jalgrattaparklad on kasutatavad alates üks tund enne proovide algust ja valve lõpetab üks tund pärast viimase proovi või kontserdi lõppemist. Seega pole soovitav ööseks jalgratast parklasse järelvalveta jätta.

Pealtvaatajate jalgrattaparklate asukohad ja lahtioleku ajad:

Kalevi Staadioni piirkonnas asuvad parklad Staadioni tänaval ning Võistluse ning Püssirohu tänavate nurga lähedal. Need jalgrattaparklad on avatud 30. juunil 18.00 – 22.00 ja 01. juulil 12.00 – 22.00.

Lauluväljaku ümbruse jalgrattaparklad asuvad Lauluväljaku Mereväravate kõrval, Narva maantee ja Oru tänava ristmiku lähedal ja Lauluväljaku Lasnamäe väravate läheduses. Kõik need jalgrattaparklad on valvega ja avatud 02. juulil alates 10.30 – 21.30. Pärast seda kellaaega jäävad parklas olevad jalgrattad järelevalveta!