Jälgi peonädalal ETV laulu- ja tantsupeo erisaadet “PEOLE!”

Alates tänasest kuni nädala lõpuni näeb igal õhtul kõige värskemaid ja toredamaid uudiseid noortepeo ettevalmistustest. Traditsioonilisi peo ettevalmistust näitavaid ETV kümneminutilisi eelsaateid “PEOLE!” juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja Vikerraadio Kihnu uudistest tuttav 8-aastane Kase Kai.

Saatesarjas tutvustatakse noortepeo “Mina jään” tegijaid ning osalejaid ja uuritakse, mida seekordsel peol tasub eriti tähelepanelikult jälgida. Esimeses saates saab näha, kus ja kuidas pidu tehakse ning kes telekaekraanil seda suurt sündmust teieni tooma hakkavad. Nädala jooksul jõuavad vaatajateni meeleolukad intervjuud nii tegijate kui ka osalejatega ja selgub miks ikkagi on oluline sel peol kohal olla. Jagatakse nõuandeid vaatajaile ja uuritakse, kas osalejad on ikka kõigeks valmis.

Saate toimetajad on Reimo Sildvee ja Anu Välba, režissöör Hanna Šein-Meier, produtsendid Helen Valkna ja Margit Ossipova. Saade on eetris algusega kell 21.35.

1. juuli päeval jõuavad ETV vaatajateni rahvamuusikapidu ja õhtul noorte tantsupidu. Päev hiljem, 2. juulil, saavad ETV vaatajad osa noorte laulu- ja tantsupeo rongkäigust ning XII noorte laulupeost.