Tellides “Mina jään” postkaarte, toetad SOS Lasteküla lapsi

Heategevusliku joonistusvõistluse “Mina jään” kolmest võidutööst trükkis SOS Lasteküla postkaardid, mida on võimalik osta Rahva Raamatu kauplustest ja SOS Lasteküla e-poest.

XII noorte laulu- ja tantsupeo korraldajad ja SOS Lasteküla töötajad kutsuvad üles kõiki õpilasi neid ühiselt valminud heategevuslikke kaarte koolilaatadel ning kooride-orkestrite-tantsurühmade esitlustel SOS Lasteküla toetuseks müüma.

Konkreetsete soovide ja kaartide koguste osas palume ühendust võtta Hanna Jäe (SOS Lasteküla välissponsorluse koordinaator): hanna.jae@sos-lastekyla.ee / 56655106.
tellides-mina-jaan-postkaarte-toetad-sos-lastekula-lapsi

“Kogu müügist saadav tulu läheb SOS Lasteküla laste ja perede toetuseks,” ütles SOS Lasteküla välissponsorluse koordinaator Hanna Jäe. Postkaardid jäävad müügile laulu- ja tantsupeoni, aga võimalusel ka kauem. “Sobivad need suurepäraselt nii jõulupeo kutseteks, sünnipäevadeks aga ka kõikideks teisteks tähtpäevadeks,” lisas Jäe.

“Oleme siiralt tänulikud kõigile võistlusel osalenud noortele kunstnikele ja nende juhendajatele, kes SOS Lasteküla toetuseks pliiatsid ja pintslid haarasid ja meile oma tööd saatsid. Sellega andis laulupidu meile veelgi suurema ühtekuuluvustunde,” kinnitas SOS Lasteküla tegevdirektor Margus Oro.