Laulu- ja tantsupeol kaotatud ja leitud asjad

XII noorte laulu- ja tantsupidu tõid nädalalõpul lauluväljakule ja Kalevi staadionile kümneid tuhandeid inimesi. Rahvarohketel üritustel juhtub ikka, et keegi kaotab või leiab rahvasummas mõne kaasavõetud eseme. Kõik politsei ja korraldajate poolt leitud esemed ootavad oma omanikke.

Kaotatud ja leitud väärtuslikud esemed

Laulu- ja tantsupeo järel viiakse politseini jõudnud leiud politseijaoskondadesse. Kalevi staadionilt leitud esemete kohta saab infot Kesklinna politseijaoskonna telefoninumbril 612 5476. Lauluväljakul kaotatud esemete kohta saab infot Ida-Harju politseijaoskonna telefoninumbrilt 612 4898. Vaadata tasub ka Facebooki loodud ürituslehte, kuhu korrakaitsjad postitavad pilte nendeni jõudnud väärtuslikest esemetest, nagu rahakotid, dokumendid või mobiiltelefonid.

Ülejäänud kaotatud ja leitud asjad

Kaotatud riideesemete ja muu taolise leidmiseks tuleb pärast pidu pöörduda Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse poole numbril 627 3120 või kirjutada meiliaadressil laulupidu@laulupidu.ee. Kaotatud esemeid saab kätte Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusest (Pärnu mnt. 10, a-korpus, 4. korrus) kahe nädala jooksul pärast peo lõppu.

Tallinna ühistranspordis kaotatud ja leitud asjad

Kui unustasite oma asjad bussi, palume helistada telefonil 643 4152, kui trammi, siis telefonil 643 4151, kui trolli, siis telefonil 643 4150,  ja kirjeldada võimalikult täpselt kaotamise asjaolusid (liini number, kaotamise aeg jms)  ning kaotatud eset.  Kui lõpp-peatusse jõudes leiab juht ühissõidukit üle kontrollides mahaunustatud esemeid või toob mõni aus sõitja istmele unustatud asjad juhi kätte, kogutakse kaotatud esemed tööpäeva lõpuks kokku.