Laulupeol kõlavast 44 palast valis kunstiline toimkond välja 8 laulu, millest osad kuuluvad laulupeo klassikasse, aga osad on ka päris uued teosed sellelt peolt.

Sina otsustad, milline laul Eestit ilmaruumis esindab!

Kuidas seda teha?

  1. Vaata neid kaheksat pala ja mõtle, milline laul võiks kaugetele galaktikatele kõige kaunimal viisil Eestist pajatada võiks. Ja pea meeles, et kuna kosmoseelanikud pole koos meiega “Mu isamaa on minu arm” saatel pisaraid valanud, siis neile on iga laul uus!
  2. Iga laulu saad videolingile klikates ka kuulata! Vabandame, et videosalvestiste kvaliteet ei ole ühtlane. Osad laulud on veel nii värsked, et saame Teile pakkuda kuulamiseks õppe otstarbel valmistatud videosid, aga teised lood on juba laulupidude repertuaaris oma kindla koha leidnud.
  3. Vaata! Vali! Otsusta!

Sul on aega hääletada kuni 25. maini!

Ja veel: tule KINDLASTI 2. juulil laulupeole ja laula võidulaulu julgelt kaasa – nii jõuab ka sinu muusikaline tervitus kosmosesse!

Laulu tõstavad taevasse ESTCube 2 ja TTÜ Mektory satelliidid!

Next video

Contest is finished!

https://2017.laulupidu.ee/aita-valida-kosmoselaulu/?contest=video-detail&video_id=14564
?
2350
Author: admin
Pealkiri: “Vaid see on armastus” Olav Ehala (1950), Enn Vetemaa (1936)
Kirjeldus: Olav Ehala (1950)
Enn Vetemaa (1936)

Olav Ehala kirjutas selle igihalja laulu Enn Vetemaa tekstile vaid 21-aastaselt. Laul pärineb Arvo Kruusemendi mängufilmist “Don Juan Tallinnas”, kus laulu esitab Jaak Tamlehe kehastatud Komtuur. Hoolimata sellest, et filmis esitas laulu meesterahvas, teame me seda laulu valdavalt
naishäälte poolt esitatuna. Sellel laulupeol kõlab igihaljas laul taas meeste suu kaudu.