Laulupeol kõlavast 44 palast valis kunstiline toimkond välja 8 laulu, millest osad kuuluvad laulupeo klassikasse, aga osad on ka päris uued teosed sellelt peolt.

Sina otsustad, milline laul Eestit ilmaruumis esindab!

Kuidas seda teha?

  1. Vaata neid kaheksat pala ja mõtle, milline laul võiks kaugetele galaktikatele kõige kaunimal viisil Eestist pajatada võiks. Ja pea meeles, et kuna kosmoseelanikud pole koos meiega “Mu isamaa on minu arm” saatel pisaraid valanud, siis neile on iga laul uus!
  2. Iga laulu saad videolingile klikates ka kuulata! Vabandame, et videosalvestiste kvaliteet ei ole ühtlane. Osad laulud on veel nii värsked, et saame Teile pakkuda kuulamiseks õppe otstarbel valmistatud videosid, aga teised lood on juba laulupidude repertuaaris oma kindla koha leidnud.
  3. Vaata! Vali! Otsusta!

Sul on aega hääletada kuni 25. maini!

Ja veel: tule KINDLASTI 2. juulil laulupeole ja laula võidulaulu julgelt kaasa – nii jõuab ka sinu muusikaline tervitus kosmosesse!

Laulu tõstavad taevasse ESTCube 2 ja TTÜ Mektory satelliidid!

Previous videoNext video

Contest is finished!

https://2017.laulupidu.ee/aita-valida-kosmoselaulu/?contest=video-detail&video_id=14511
?
2258
Author: admin
Pealkiri: “Meie” Rasmus Puur (1991), Anna Haava (1864-1957)
Kirjeldus: Rasmus Puur (1991)
Anna Haava (1864-1957)

XII noorte laulupeol "Mina jään" kõlab ühendkooride esituses esiettekandena Rasmus Puuri laul "Meie", mille aluseks on kaks Anna Haava luuletust: "Meie" ja katkend poeemit "Sinu hingel on tiivad". Laul kirjutati segakoori liigilaulu konkursiks, kuid kasvas sealt edasi lauluks, mis võtab suuresti kokku tänavuse noortepeo idee - noored on valmis vastutust võtma ning olema selle maa ja kultuuri väärilised (edasi)kandjad.