Tantsupeo repertuaariseminarid septembris Tartus ja Tallinnas

Tantsupeo repertuaariseminarid septembris 2016. a. Tartus ja Tallinnas
10.-11.09 tantsurühmade juhtidele
24.-25.09 võimlemisrühmade juhtidele

22. augustist kuni 5. septembrini on laulu- ja tantsupeo registris avatud tantsurühmade juhtidele registreerimine XII noorte tantsupeo „Mina jään“ teisele repertuaariseminarile.

Teisel tantsujuhtide repertuaariseminaril, mis toimub 10.-11. septembril üheaegselt nii Tallinnas kui Tartus, õpetatakse teine osa tantsupeo liigitantsudest, mis on uued ja spetsiaalselt noorte tantsupeole loodud. Seekordsel seminaril õpetatakse ka 1.-2. klassi segarühmade kaks liigitantsu ning ühiselt tantsitakse läbi noorte tantsupidude traditsiooniline tants „Oige ja vasemba“.
22. augustist kuni 19. septembrini on laulu- ja tantsupeo registris avatud registreerimine võimlemisrühmade juhtidele. Võimlemisrühmade repertuaariseminarid toimuvad 24. septembril Tartus ja 25. septembril Tallinnas. Noorte tantsupeol on väikestele ja suurtele võimlejatele nii eraldi kavad kui ka üks ühiskava.
Seminarides tehakse praktiliselt läbi tantsudes ja võimlemiskavades esinevad põhisammud, põhiliikumised ning joonised. Tantse õpetavad liigijuhid ja assistendid.

Repertuaariseminarid on oluline osa tantsupeo õppeprotsessist ning seetõttu väga vajalikud kollektiivi kõikidele juhtidele. 

Seminaridele registreerumine on kollektiivijuhtidele personaalne ja toimub laulu- ja tantsupeo registris http://register.laulupidu.ee/   lehelt “Juhid” alamlehelt “Seminarid”.

Eelregistreerimine annab meile täpse ülevaate, millisesse piirkonda kui palju juhendajaid on tulemas ning sealt on võimalik kätte saada eelnevalt tellitud tantsupeo õppematerjalid.

Vaata seminaride toimumise kohta täpsemat infot siit!