Laulupeol kõlavast 44 palast valis kunstiline toimkond välja 8 laulu, millest osad kuuluvad laulupeo klassikasse, aga osad on ka päris uued teosed sellelt peolt.

Sina otsustad, milline laul Eestit ilmaruumis esindab!

Kuidas seda teha?

  1. Vaata neid kaheksat pala ja mõtle, milline laul võiks kaugetele galaktikatele kõige kaunimal viisil Eestist pajatada võiks. Ja pea meeles, et kuna kosmoseelanikud pole koos meiega “Mu isamaa on minu arm” saatel pisaraid valanud, siis neile on iga laul uus!
  2. Iga laulu saad videolingile klikates ka kuulata! Vabandame, et videosalvestiste kvaliteet ei ole ühtlane. Osad laulud on veel nii värsked, et saame Teile pakkuda kuulamiseks õppe otstarbel valmistatud videosid, aga teised lood on juba laulupidude repertuaaris oma kindla koha leidnud.
  3. Vaata! Vali! Otsusta!

Sul on aega hääletada kuni 25. maini!

Ja veel: tule KINDLASTI 2. juulil laulupeole ja laula võidulaulu julgelt kaasa – nii jõuab ka sinu muusikaline tervitus kosmosesse!

Laulu tõstavad taevasse ESTCube 2 ja TTÜ Mektory satelliidid!

Previous videoNext video

Contest is finished!

https://2017.laulupidu.ee/aita-valida-kosmoselaulu/?contest=video-detail&video_id=14514
?
2341
Author: admin
Pealkiri: “Õhtu ilu”Kärt Johanson (1971), Eesti rahvaluule seade, Pärt Uusberg (1986)
Kirjeldus: Kärt Johanson (1971)
Eesti rahvaluule
seade Pärt Uusberg (1986)

2009. aasta suvel sattusid Järva-Madise kirikus ühiselt musitseerima Kärt Johansonj, Pärt Uusberg ja kammerkoor Head Ööd, Vend. Kärt Johanson hakkas seda rahvaviisi laulma ning koor improviseeris üminaid sinna alla. Kontserdi lindistuse abil kirjutas Pärt Uusberg sellele liigutavale ja haaravale rahvaviisile kooriseade, mis jääb XII noortepidu lõpetama.