2017/2018. hooaja tegevustoetuste taotlusvoor on kollektiividele avatud

Laulu- ja tantsupeol osalevate kollektiivide toetusprogrammi raames on ajavahemikul 2. – 23. oktoober avatud kollektiivide tegevustoetuste 2017/2018. hooaja taotlusvoor.

Kollektiivide esindajatel on võimalik täita taotlusi laulu- ja tantsupeo elektroonilises registris aadressil register.laulupidu.ee.

Kollektiivid saavad toetust taotleda nii väljunditoetuse kui ka otsetoetusena.

Täiskasvanute kollektiividel on hooajal 2017/2018 toetuse taotlemise eelduseks osalemine 2014. aasta laulu- ja tantsupeo eelproovides või aktiivne tegutsemine vähemalt kahel viimasel hooajal, samuti varasemate laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide riikliku toetusprogrammiga seotud lepinguliste kohustuste korrektne täitmine.

Laste- ja noortekollektiividel on eelduseks osalemine XII noorte laulu- ja tantsupeol või peo eelproovides; samuti kõigi varasemate laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide riiklikust toetusprogrammiga seotud lepinguliste kohustuste korrektne täitmine.

Toetust saab taotleja kasutada nii sihtotstarbelise rahalise otsetoetusena kui ka väljunditoetuse loendist pakutavate tegevuste rahastamiseks – näiteks külalishääleseadjaga kontserdi ettevalmistamiseks või tantsuõpetaja/repetiitori meistriklassis osalemiseks.

Toetuse taotlemiseks tuleb kollektiivi esindajal täita ajavahemikul 2. – 23. oktoober (k.a) 2017 taotlus laulu- ja tantsupeo elektroonilises registris (http://register.laulupidu.ee). Hilinenud taotlusi ei menetleta.

Tegevustoetuste programmi käesoleva hooaja täpsemad tingimused leiate siit.

Eesti Kooriühingu poolt pakutavate väljunditega on võimalik tutvuda siin.

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi poolt pakutavate väljunditega on võimalik tutvuda siin.

Tegevustoetus on Laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide riikliku toetusprogrammi (LTP TP) alaprogramm, mida rahastatakse Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA (ELT SA) kaudu. Programmi eesmärk on toetada laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide ja nende juhtide tegevust ning valdkonna arengut.

ELT SA volitab lepingu alusel tegevustoetuste taotlusi menetlema valdkonna arengut tagavad ühingud – Eesti Kooriühingu ning Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi – , kes moodustavad taotluste menetlemiseks toetusprogrammi ekspertkomisjonid

Lisainformatsioon:

Eesti Kooriühing

programmitoimetaja

Aiki Koolmeister
aiki.koolmeister@kooriyhing.ee
telefon 627 4456

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts

programmitoimetaja

Elsa Vapper
toetus@errs.ee
telefon 601 5641

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

programmitoimetaja

Vaike Rajaste
vaike.rajaste@laulupidu.ee
telefon: 627 3120