Soodne võimalus tellida “Mina jään” torusall ja märk

Kuni 10. aprillini on XII noortepeoks valmistuvatel kollektiividel soodne võimalus tellida noortepeo nutikas torusall ja põnev puidust rinnamärk.

Torusalli saab kanda vähemalt seitsmel erineval moel – peapaelana, murumütsina, röövlimütsina, turbanina, kaelasallina, randmesoojendajana, patsikummina või kuidas iganes meeldib. See hoiab ühtviisi mõtted koos ja kaitseb nii tuule kui päikese eest.
Sallid toodab ja tarnib Kinkston OÜ. Ühe torusalli soodushind on 2.50€.

 

 

XII Noortepeo märk on väärt suveniir suvise peo meenutamiseks ja väärtuslik kingitus peo külalisele! Märki saab kanda pluusikaeluses, rinnas, koti küljes, juustes või seal, kus ta kandjale kõige enam meeldib. Märgil on tugev magnetkinnitus. Märk on valmistatud Eestis lasergraveeritud kasevineerist. Lisaks kaunile välimusele, naturaalsele materjalile ning tähenduslikkusele on märgil ka mahe suitsune puidulõhn. Märgi läbimõõt: 40 mm XII noorte laulu- ja tantsupeo peremärk kannab peo väärtusi ning on inspireeritud vanadest Eesti peremärkidest ning talurahva poolt loodud mustrikirjadest. Kujutiste tähendused märgil: • Ringi kuju viitab eluringile, aastaringile ja päikesele • Rist on hinge sümboliks • Silmusnelinurk kannab edasi sugupõlvede vahelist ühtekuuluvust, kestmist, katkematust ja kordumist • Kaheksanurk kujutab kaheksat ilmakaart, tuule suunda, tasakaalu ja üksmeelt • Kaheksanurga sisse tekkiv ruut tähistab kodu – lätet, kust kõik alguse saab • Kriips ja täpp lisati olemasolevale peremärgile uue omaniku poolt. Peo märgil on 4 täppi ja 8 kriipsukest, mis kokku tähistavad 12. noortepidu.

Ühe märgi soodushind on 4€.
Märgid toodab ja tarnib Turundustugi OÜ.

Nii torusallid kui märgid on kujundanud XII noortepeo kunstnik Kerstin Hallik ja neid saab tellida laulu- ja tantsupeo registris www.register.laulupidu.ee oma kollektiivi konto alt.

Lisainfo:
Vaike Rajaste
Vaike@laulupidu.ee
Tel: 5335 9202