Laulupeol osalejad

kollektiivi nimijuhendajad
MUDILASKOORID
Abja Gümnaasiumi mudilaskoorKadi Kask
Ahtme Kunstide Kooli mudilaskoorOlga Portnova
Albu Põhikooli mudilaskoorKaja Kraav
Alu Lasteaed-Algkooli mudilaskoorKai Kuusemets
Antsla Gümnaasiumi mudilaskoorTiit Raud
Aravete Keskkooli mudilaskoor PillerpallInna Toome
Are Kooli mudilaskoorMarje Tilk
Aruküla Põhikooli mudilaskoorKülli Ovir, Age Imala
Aste Põhikooli mudilaskoorReet Lõugas
Audentese Erakooli mudilaskoorAnu Ott
Audru Kooli mudilaskoorAnnely Kuningas
August Kitzbergi nim. Gümnaasiumi mudilaskoorSirje Veerme
Bel canto mudilaskoorPiret Puusta
C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikooli mudilaskoorVairi Niinep
Canzone ettevalmistuskoorTeele Takjas, Ulrika Grauberg, Eneken Viitmaa
Eesti Raadio Laulustuudio ettevalmistuskoorKadri Hunt, Kaie Tanner
Eesti Raadio Laulustuudio mudilaskoorKadri Hunt, Kaie Tanner
Elva Gümnaasiumi mudilaskoorEhtel Kuldvere Vent
ETV MudilaskoorNiina Esko, Külli Murand, Silja Uhs
ETV Noorem MudilaskoorNiina Esko, Külli Murand
Gustav Adolfi Gümnaasiumi mudilaskoorLy Tammerik
Haabneeme Kooli 1. klasside 1-häälne mudilaskoorAge Toomsalu
Haabneeme Kooli mudilaskoorKati Põder, Mariann Nirk
Haanja Kooli mudilaskoorElise Võsu
Haapsalu laulustuudio DO-RE-MI mudilaskoorAnne Pääsuke
Haapsalu Linna Algkooli mudilaskoorKirsti Tammeniit, Inge Sinimeri
Haapsalu Põhikooli 2-häälne mudilaskoorLea Semerik
Hagudi Põhikooli mudilaskoorPilvi Pärnapuu
Haljala Gümnaasiumi Mudilaskoor “Haljala pisipiigad”Viivi Voorand, Mari Kaasik
Harkujärve kooli mudilaskoor SOLEMIIngrid Kajak
Heimtali Põhikooli mudilaskoorEne Uuland
Iisaku gümnaasiumi mudilaskoorTanja Elken
Ilmatsalu Põhikooli mudilaskoorHeidi Piisang
Jakob Westholmi Gümnaasiumi mudilaskoorIrene Schifrin, Diana Mäeväli
Jakob Westholmi Gümnaasiumi noorem mudilaskoorIrene Schifrin, Diana Mäeväli
Juhan Liivi nim Alatskivi Keskkooli mudilaskoorEve Koort
Juurikaru Põhikooli mudilaskoorEllen Kupar
Juuru Eduard Vilde Kooli mudilaskoorElve Ruus
Jõgeva Muusikakooli mudilaskoorMare Talve
Jõgeva Põhikooli mudilaskoor
Jõhvi Muusikakooli mudilaskoor 2Tiina Dammann
Jõhvi Põhikooli mudilaskoor “Jõhvikas”Küllike Šapovalov
Jõhvi Vene Põhikooli mudilaskoorJelena Afanasjeva
Järva – Jaani Gümnaasiumi mudilaskoorKalli Vainula
Järvakandi Kooli mudilaskoorEha Sepp
Järve Gümnaasiumi mudilaskoorMaarika Kaalep
Järveküla Kooli mudilaskoorIngrid Juht
Jüri Gümnaasiumi mudilaskoorHille Savi
Kaarli Kooli ettevalmistuskoorPärtel Toompere
Kaarli Kooli mudilaskoorPärtel Toompere
Kadrina Keskkooli mudilaskoorMerike Trepp
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi mudilaskoorKatre Tuisk
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi noorem mudilaskoorKatre Tuisk
Kahtla Lasteaed-Põhikooli mudilaskoorAnita Kangur
Kalamaja Põhikooli mudilaskoorKatrin Leete, Triin Lääne
Kallavere Keskkooli mudilaskoorViive Loov
Kalmetu Kooli MudilaskoorAnete Sammler
Kambja Põhikooli mudilaskoorMarika Lehiste
Karjamaa Põhikooli MudilaskoorTatjana Šumilova, Amalija Tšittšjan
Katoliku Kooli mudilaskoorSeidi Mutso
Kehra Gümnaasiumi mudilaskoorLiivi Siil, Merike Pikkel
Kehtna Põhikooli mudilaskoorLea Karjane
Keila Kooli mudilaskoorAnu Matteus, Tiia Peenmaa
Keila Kooli mudilaskoor LAULULUSTKadri Leping
Keila Kooli mudilaskoor LAULULUST IIKadri Leping, Mirjam Pärtel
Keila Kooli ühehäälne mudilaskoorAnu Matteus, Tiia Peenmaa
Kihnu Kooli mudilaskoorHilma Kerbak
Kiili Gümnaasiumi mudilaskoorSirje Kullus, Piret Artjušin
Kiviõli I Keskkooli mudilaskoorRiina Saare
Koeru Keskkooli mudilaskoorLiana Kullasepp
Kohila Gümnaasiumi mudilaskoorKadri Vilsoo, Aime Mäesalu
Kohila Mõisakooli KoorMargit Kolk, Mareta Pedak
Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli MudilaskoorSvetlana Lazarenko
Koigi Kooli mudilaskoorSirje Pääslane Tippi
Kooristuudio So-La-Re mudilaskoorLy Hiire, Elo Üleoja
Kose Gümnaasiumi mudilaskoorAnne Kruuse
Kunda Ühisgümnaasiumi mudilaskoorKaie Aja
Kuressaare Gümnaasiumi mudilaskoor AVE SOL BEMOLLHelle Rand
Kuressaare Vanalinna Kooli mudilaskoorMalle Veske
Kurtna Kooli mudilaskoorTriinu Liis Kull
Kuusalu Keskkooli 2.kl.mudilaskoorNiina Esko
Kuusalu Keskkooli 3.-4.kl.mudilaskoorNiina Esko
Kõmsi Algkooli MudilaskoorPille Saatmäe
Kõrveküla Põhikooli mudilaskoorTiina Kivastik
Käina-Emmaste mudilaskoorJaanika Palkman
Kärdla Põhikooli MudilaskoorLiivi Arro
Laagri Kooli mudilaskoorIveta Jürisson
Lagedi Kooli mudilaskoor Natukene VeelMari Soone
Lasnamäe Vene Gümnaasiumi MudilaskoorAlla Tint
Laulasmaa Kooli mudilaskoorSille Ojastu
Laupa Põhikooli mudilaskoorVirve Kaljula
Leisi Keskkooli mudilaskoorTiina Oks
Lihula Gümnaasiumi mudilaskoorAve Piia Rohtla, Heli Esko
Lindi Lasteaed-Algkooli mudilaskoorAnne Paiste
Loo Keskkooli mudilaskoorLeili Värte
Luunja Keskkooli mudilaskoorEve Paap
Lõuna-Läänemaa mudilaskoorPille Saatmäe, Ülle Tammearu, Ave Piia Rohtla
Lähte Ühisgümnaasiumi mudilaskoorKrista Kuus
Lüllemäe Põhikooli laulu- ja mängukoorCelia Roose
Lümanda Põhikooli mudilaskoor VILLVALLIKADKarin Pulk
Maardu Gümnaasiumi mudilaskoorDarja Selivanova
Melliste Algkooli mudilaskoorMalle Kruusla
Merivälja Kooli mudilaskoorLiivi Põldmäe, Kaie Kodres
Miina Härma Gümnaasiumi mudilaskoorKülli Karask
Mooste Põhikooli mudilaskoorLily Veidenberg
Mudilaskoor MarielMaire Eliste
mudilaskoor Mini-MarielMaire Eliste
Mudilaskoor NÕMMELILLMaret Alango, Õnne Ann Roosvee
Muraste kooli 2-häälne mudilaskoorTriinu Kont Kontson, Riina Kont Kontson
Musamari Koorikooli mudilaskoorTiina Mee
Musamari Koorikooli noorem mudilaskoorChristin Elisabeth Ots Erm, Ingrid Orgulas Tetsmann
Muuga-Laekvere mudilaskoorEve Kuusk
Mäetaguse Põhikooli mudilaskoorAnu Kaljusaar
Märjamaa Gümnaasiumi mudilaskoorKulla Aavik
Narva Keeltelütseumi mudilaskoorSvetlana Jefimova
Narva Koorikooli 2.klassi tüdrukute koorInna Fefilova, Nadezhda Kuznetsova
Narva Koorikooli mudilaste koorInna Fefilova
Narva Kreenholmi muusikakooli mudilaskoorSvetlana Voitenko
Narva Muusikakooli mudilaskoorNatalja Podolskaja
Narva-Jõesuu Muusikakooli mudilaskoorInga Samusseva
Nissi Põhikooli mudilaskoorMaile Pent
Noarootsi Kooli mudilaskoorEndla Kersman
Nõmme Erakooli mudilaskoor
Nõo Põhikooli Mudilaskoor
Orissaare Gümnaasiumi SirtsudAnne Kann
Oru Põhikooli mudilaskoorTiina Mihkelson
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi mudilaskoorLuule Toome
Osula Põhikooli mudilaskoorSirli Hellamaa
Paide Gümnaasiumi 1.-2. klassi mudilaskoor PÄIKSEKEMalle Nööp
Paide Gümnaasiumi tüdrukutekoor VIISIKAMBERMalle Nööp
Paide ühisgümnaasiumi mudilaskoorPiret Järvet
Paikuse Põhikooli mudilaskoorMaire Krinal
Paldiski Põhikooli mudilaskoorMarilys Mirjam Kurg
Palivere-Oru mudilaskoorAnne Kübarsepp, Eneken Viitmaa
Parksepa Keskkooli mudilaskoorSilja Otsar
Peetri Lasteaed-Põhikooli mudilaskoorKillu Rikker
Pelgulinna Gümnaasiumi mudilaskoorKristina Kodas
Puhja Gümnaasiumi mudilaskoorAnne Soosaar
Puiga Põhikooli mudilaskoorKersti Kamberg
Puurmani Mõisakooli mudilaskoorAnneli Rebane
Põltsamaa valla mudilaskoorSilja Peters, Kati Nõmmik, Inga Reinmaa, Ulvi Jaanson
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi mudilaskoorMeeli Nõmme
Põlula Vasta mudilaskoorMerje Kallip, Maret Salk
Põlva Kooli mudilaskoorUlvi Pern
Põlva Kooli mudilaskoor IEda Heinaste
Põlva Kooli mudilaskoor I – Lina tn.Mare Urban
Põlva Kooli mudilaskoor IIEda Heinaste
Pärnjõe Põhikooli mudilaskoorKalli Rõõmusaare
Pärnu Kuninga tänava Põhikooli mudilaskoorReet Jürima
Pärnu Kunstide Maja mudilaskoorMargrit Kits, Aet Vill
Pärnu Mai kooli mudilaskoorAnu Kiisk
Pärnu Raeküla Kooli mudilaskoorTiiu Künnapas
Pärnu Vabakooli MudilaskoorRaili Käär
Pärnu Vanalinna Põhikooli mudilaskoorAnne Uusna
Pärnu Ülejõe Põhikooli mudilaskoorAnu Tilk
Pärnu-Jaagupi Põhikooli mudilaskoorElena Mägi, Triin Mägi
Püha Johannese Kooli mudilaskoorMaarian Lend, Gajane Meletjan
Püha Miikaeli kooli mudilaskoorMaret Alango, Õnne Ann Roosvee
Pühalepa mudilaskoorKülli Kreegi, Thilo Fürstenberg
Püünsi Kooli mudilaskoorMeryt Pastak
Rahvusooper Estonia Poistekoori JUKUDMariliis Kreintaal
Rakvere Eragümnaasiumi mudilaskoorEne Veermäe
Rakvere Gümnaasiumi mudilaskoorMerike Karton
Rakvere Põhikooli mudilaskoorAire Aros
Rakvere Reaalgümnaasiumi mudilaskoorElo Üleoja
Rakvere Reaalgümnaasiumi tüdrukutekoorElo Üleoja, Liisi Klaos
Randvere Kooli mudilaskoorKerlin Takk, Eteri Parts
Rannu Kooli mudilaskoorMerilin Seer
Rapla Laulustuudio MudilaskoorThea Paluoja
Rapla Ühisgümnaasiumi mudilaskoorÜlle Piil
Reaalkooli Kooristuudio mudilaskoorKatri Veskimeister
Retla-Kabala Kooli mudilaskoorEda Liblik
Ridala Põhikooli mudilaskoorAnne Pääsuke
Risti Põhikooli mudilaskoorIvi Küla
Ristiku Põhikooli mudilaskoorAnneli Laev, Ago Niglas
Rocca al Mare Kooli 2.klassi mudilaskoorAve Tuhkur, Mariliis Kreintaal
Rocca al Mare Kooli 3.-4. klassi koorTiina Kuuli
Rõuge Põhikooli mudilaskoorIve Ruusamäe
Räpina Ühisgümnaasiumi mudilaskoorAnu Silm
Saaremaa Ühisgümnaasiumi mudilaskoor JO-LE-MIRiina Laanes, Mari Ausmees
Sadala Põhikooli mudilaskoorMare Talve
Saku Gümnaasiumi mudilaskoorDiana Põld
Salme Põhikooli mudilaskoorKarin Pulk
Saue Gümnaasiumi Väikeste Tüdrukute KoorGrete Põldma, Helle Käsk
Siimusti Lasteaed-Algkooli mudilaskoorMare Talve
Sillamäe Eesti Põhikooli mudilaskoor LaululinnudJuulia Mets
Sillamäe Kannuka Kooli mudilaskoor “Rukkilill”Maria Popova
Sillamäe Vanalinna Kooli mudilaskoorJelena Trubina
Sille Krooni LaulustuudioSille Apri
Sindi Gümnaasiumi mudilaskoorMarje Tilk
Surju Põhikooli mudilaskoorTiia Hermann, Piia Salomon
Suure-Jaani ja Sürgavere kooli mudilaskoorAnton Medvedev
Suure-Jaani Kooli Kildu mudilaskoorEne Uuland
Tabasalu Ühisgümnaasiumi MA-MU 1-häälne mudilaskooriPiret Puusta
Tabasalu Ühisgümnaasiumi MA-MU mudilaskoorPiret Puusta
Tabivere Põhikooli mudilaskoorTriin Saariste
Taebla Gümnaasiumi MudilaskoorKaja Avila
Tallinna 21. Kooli mudilaskoorEne Uibo
Tallinna 21. Kooli muusikaklasside mudilaskoorEne Uibo
Tallinna 32. Keskkooli mudilaskoorRiina Riistop
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” mudilaskoor EllerheinMallika Veeperv, Marit Koit
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” mudilaskoor RadugaJelena Orlova, Natalja Kuzina
Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi mudilaskoorAleksandra Di Maio
Tallinna Kesklinna Põhikooli mudilaskoorKatri Veskimeister
Tallinna Kivimäe Põhikooli mudilaskoorAnne Ermast
Tallinna Kristiine Gümnaasiumi mudilaskoorMarika Labanova
Tallinna Kunstigümnaasiumi mudilaskoorAnne Luukas, Anastassija Villemson
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi ja Tallinna Merekalda Kooli mudilaskoorKristi Toomra, Anne Maiberg
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi noorem mudilaskoorKristi Toomra
Tallinna Laagna Gümnaasiumi mudilaskoorLii Leitmaa
Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi mudilaskoorKristiine Mõttus
Tallinna Läänemere Gümnaasiumi mudilaskoorJelena Beljajeva
Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi mudilaskoorMerle Adelman
Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi noorem mudilaskoorMerle Adelman
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi mudilaskoorNatalja Korjus, Julia Aare
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi mudilaskoorLjudmila Sjomina
Tallinna Muusikakeskkooli 1.klassi koorJaanika Kuusik
Tallinna Muusikakeskkooli mudilaskoorJaanika Kuusik
Tallinna Nõmme Gümnaasiumi mudilaskoorIren Voites
Tallinna Nõmme Gümnaasiumi noorem mudilaskoorJaanus Kann
Tallinna Nõmme Põhikooli 1-häälne mudilaskoorInna Kopli
Tallinna Nõmme Põhikooli mudilaskoorInna Kopli
Tallinna Pae Gümnaasiumi mudilaskoorArvo Luik
Tallinna Prantsuse Lütseumi 1.- 2. klassi mudilaskoorÕnne Lüüs
Tallinna Prantsuse Lütseumi mudilaskoorÕnne Lüüs
Tallinna Rahumäe Põhikooli mudilaskoorJanne Fridolin
Tallinna Rahumäe Põhikooli noorem mudilaskoorJanne Fridolin
Tallinna Saksa Gümnaasiumi mudilaskoorMonika Kaur
Tallinna Südalinna Kooli mudilaskoorTiina Toiger
Tallinna Toomkooli mudilaskoorMari Kalling, Kaja Post
Tallinna Tõnismäe Reaalkooli mudilaskoorInna Rüü, Julia Orlova
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi mudilaskoorKoidu Ilmjärv, Silvi Krebs
Tallinna Õismäe Vene Lütseumi mudilaskoorLjudmila Sjomina
Tallinna Ühisgümnaasiumi mudilaskoorPiret Laak
Tamsalu Gümnaasiumi mudilaskoorKaja Raudla
Tapa-Lehtse mudilaskoorKai Kivi
Tartu Annelinna Gümnaasiumi mudilaskoorAlla Samsonova
Tartu Descartes’i Kooli mudilaskoorAnneli Koppel
Tartu Erakooli mudilaskoorSirje Nooska
Tartu Forseliuse Kooli mudilaskoorIngrid Rammu
Tartu Hansa Kooli mudilaskoorSille Tiks
Tartu Karlova Kooli poiste mudilaskoorAnnelii Traks
Tartu Karlova Kooli tütarlaste mudilaskoorVilve Maide
Tartu Kesklinna Kooli mudilaskoorHeli Sarapuu
Tartu Kivilinna Kool mudilaskoorPiret Kuiv
Tartu Kristliku Põhikooli mudilaskoorKristi Jörberg
Tartu Luterliku Peetri Kooli mudilaskoorMari Tooming
Tartu Mart Reiniku Kooli mudilaskoorTiiu Loite
Tartu Mart Reiniku Kooli mudilaskoor “SIISIKE”Hiiele Schasmin
Tartu Raatuse Kooli mudilaskoorAnu Tubli
Tartu Tamme Kooli mudilaskoorMariann Virkhausen
Tartu Waldorfgümnaasiumi mudilaskoorKülli Ehastu, Karin Raamat
Tartu Variku Kooli mudilaskoorKadri Karjus, Karmen Orissaar
Tartu Veeriku Kooli mudilaskoorMare Vakker
Toila Gümnaasiumi 1-häälne mudilaskoorAnu Pungas
Toila Gümnaasiumi mudilaskoor PäikesekillukesedAnu Pungas
Tootsi Põhikooli mudilaskoorKalli Rõõmusaare
Tornimäe Põhikooli mudilaskoor “Värvud”Tiina Sünter
Tõrva Gümnaasiumi mudilaskoorImbi Umbleja
Tõstamaa Keskkooli mudilaskoorIvi Kask
Türi Põhikooli 1.-2. kl mudilaskoorTea Saar
Türi Põhikooli 3.-4. kl mudilaskoorTea Saar
Uuemõisa Lasteaed-Algkooli mudilaskoorSirje Kaasik
Uulu Põhikooli mudilaskoorAnnely Kuningas
Valga Põhikooli mudilaskoor SäraSiiri Põldsaar, Reet Laanoja
Valtu Põhikooli mudilaskoorViive Raam
Vanalinna Muusikamaja 1.klassi MudilaskoorKaiu Põld
Vanalinna Muusikamaja MudilaskoorKaiu Põld, Maret Alango
Vana-Vigala Põhikooli mudilaskoorSilja Käär
Vara Põhikooli mudilaskoorLaidi Heinmets
Vasalemma Põhikooli MudilaskoorHelen Hiie
Vastse-Kuuste Kooli mudilaskoorKersti Matson
Vastseliina Gümnaasiumi mudilaskoorMerle Kons
VHK MudilaskoorImbi Laas, Ayaka Ueda
Viimsi Keskkooli 1. klasside mudilaskoorMari Liis Rahumets
Viimsi Keskkooli mudilaskoorKätlin Puhmaste, Rines Takel
Viiratsi Kooli mudilaskoorValli Pang
Viljandi Jakobsoni Kooli mudilaskoor KIRILINNUDKristi Vastisson
Viljandi Kesklinna Kooli mudilaskoorMalle Pisarev
Viljandi Muusikakooli mudilaskoorKadi Ritsing
Viljandi Paalalinna Kooli mudilaskoorSigne Ristisaar
Viluste Põhikooli mudilaskoorKersti Juurma
Vinni-Pajusti Gümnaasiumi 1.-2. klassi mudilaskoorKatrin Pall
Vinni-Pajusti Gümnaasiumi mudilaskoorKatrin Pall
Võhma Kooli mudilaskoorMaila Juudas
Võru Kesklinna Kool mudilaskoorSigne Rõõmus
Võru Kesklinna Kooli muusikaklasside mudilaskoorPiret Rips Laul, Maire Nirk
Võru Kreutzwaldi Kooli MudilaskoorErja Arop, Jane Reiljan
Võru Muusikakooli mudilaskoor “Ritsik”Kersti Juurma, Maire Nirk
Väike-Maarja Gümnaasiumi MudilaskoorKaia Klaan
Vändra Gümnaasiumi mudilaskoorLiivi Lumijõe
Vääna Mõisakooli I-II klassi mudilaskoorKatrin Järvlepp
Vääna Mõisakooli mudilaskoorKatrin Järvlepp
Ülenurme Gümnaasiumi mudilaskoorBritt Laats, Margit Paju
LASTEKOORID
Abja Gümnaasiumi lastekoorKadi Kask
Ahtme Kunstide Kooli lastekoorOlga Portnova
Albu Põhikooli lastekoorKaja Kraav
Antsla Gümnaasiumi lastekoorEda Hirson
Aravete Keskkooli lastekoorInna Toome
Aruküla Põhikooli lastekoorKülli Ovir, Age Imala
Aruküla Vaba Waldorfkooli lastekoorAnu Korsar
Audru Kooli lastekoor PääsukeTiia Tamm, Annely Kuningas
Avinurme Gümnaasiumi noortekoorUrve Tooming
Bel canto lastekoorPiret Puusta
E STuudio lastekoorKülli Lokko, Küllike Joosing
Eesti Raadio Laulustuudio tütarlastekoorKadri Hunt, Kaie Tanner
Elva Gümnaasiumi lastekoorEhtel Kuldvere Vent
ETV LastekoorAarne Saluveer, Silja Uhs
Gustav Adolfi Gümnaasiumi Tütarlaste koorLilian Reinmets
Haapsalu laulustuudio DO-RE-MI lastekoorAnne Pääsuke
Haapsalu Põhikooli lastekoorIlona Aasvere, Karin Lükk Raudsepp
Haljala Gümnaasiumi lastekoorViivi Voorand
Hiiumaa lastekoorJaanika Palkman, Rita Lepland, Heli Lindmäe
Häädemeeste LastekoorReine Niin
Jakob Westholmi Gümnaasiumi lastekoorSiiri Veskimäe, Grete Koik
Juhan Liivi nim Alatskivi Keskkooli lastekoorEve Koort
Jõgeva Muusikakooli lastekoorMerike Katt
Jõhvi Muusikakooli lastekoor SinilindTiina Dammann
Jõhvi Põhikooli lastekoorKüllike Šapovalov
Jõõpre Kooli lastekoorGrünet Trumsi
Järva – Jaani Gümnaasiumi lastekoorKalli Vainula
Järvakandi Kooli lastekoorEha Sepp
Järvamaa tütarlastekoorAnne Toomistu, Tiiu Schüts
Jüri Gümnaasiumi lastekoorHairi Laurand
Kadrina Keskkooli lastekoorElene Altmäe
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi lastekoorGerli Aet Arras
Kalamaja Põhikooli lastekoorKatrin Leete, Triin Lääne
Kambja Põhikooli lastekoorMarika Lehiste
Kanepi Gümnaasiumi lastekoorEdith Saks
Katoliku Kooli lastekoorSeidi Mutso
Kauksi Põhikooli lastekoorJaanus Prükk
Kehra Gümnaasiumi lastekoorLiivi Siil
Kehtna valla lastekoor “Kraaks”Ea Hark, Lea Karjane
Keila Kooli lastekoorKadi Härma
Kiili Gümnaasiumi lastekoorSirje Kullus, Piret Artjušin
Kiviõli I Keskkooli lastekoorRiina Saare
Koeru Keskkooli lastekoorAino Linnas
Kohila Gümnaasiumi lastekoorAime Mäesalu, Kadri Vilsoo
Kooristuudio So-La-Re lastekoorElo Üleoja, Ly Hiire
Kose Gümnaasiumi TütarlastekoorHeli Sepp
Krootuse – Tilsi Põhikoolide lastekoorAino Oviir
Kunda Ühisgümnaasiumi lastekoorKaie Aja
Kuressaare Gümnaasiumi tütarlastekoor “Vocaliisa”Helle Rand, Pilvi Karu
Kuusalu Keskkooli lastekoorTaavi Esko, Niina Esko
Kõrveküla Põhikooli lastekoorTiina Kivastik
Kärla Põhikooli LastekoorMarika Aarnis
Laagri Kooli lastekoorIveta Jürisson
Laste kooristuudio “Allegro”Svetlana Zaugarova
Lastekoor MarielMaire Eliste
Leisi Keskkooli lastekoorTiina Oks
Loksa Muusikakooli LastekoorTeele Utt
Loo Keskkooli lastekoorAive Skuin
Luunja Keskkooli lastekoorEve Paap
Lähte Ühisgümnaasiumi lastekoorKrista Kuus, Henri Käärik
Maardu Gümnaasiumi lastekoorDarja Selivanova
Miina Härma Gümnaasiumi lastekoorKülli Karask
Musamari Koorikooli lastekoorTiina Mee
Märjamaa Gümnaasiumi LastekoorKulla Aavik
Narva Koorikooli tütarlaste koorMarina Kossolapova, Diana Anissina
Narva Kreenholmi muusikakooli lastekoorSvetlana Voitenko
Noarootsi Kooli LastekoorEndla Kersman
Noorteühing Eesti 4H lastekoorKalli Rõõmusaare, Ellen Kupar
Nõo Põhikooli Lastekoor
Olustvere Põhikooli lastekoorAgnes Kurg
Oru Põhikooli lastekoorTiina Mihkelson
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi lastekoorLuule Toome
Otepää Gümnaasiumi lastekoorEve Eljand
Paide Gümnaasiumi lastekoorAnne Toomistu
Paide Ühisgümnaasiumi lastekoorAnne Rikberg
Paikuse Põhikooli lastekoorMaire Krinal
Paldiski Põhikooli lastekoorMarilys Mirjam Kurg
Parksepa Keskkooli lastekoorSilja Otsar
Peetri-Vodja lastekoorUlvi Tamm, Liana Kullasepp, Hedi Jürgen
Pelgulinna Gümnaasiumi lastekoorKristina Kodas
Pirita Majandusgümnaasiumi lastekoorPiret Jakobson
Puhja Gümnaasiumi lastekoorRuth Luts
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi lastekoorHille Martin
Põlva Kooli lastekoorUlvi Pern, Kadri Niine
Põlva Muusikakooli lastekoorÜlle Kurusk
Pärnjõe Põhikooli lastekoorKalli Rõõmusaare
Pärnu Kuninga tänava Põhikooli lastekoorReet Jürima
Pärnu Kunstide Maja lastekoorMargrit Kits, Aet Vill
Pärnu Mai lastekoorMargrit Kits
Pärnu Muusikakooli tütarlastekoor Argentum VoxToomas Voll
Pärnu Raeküla Kooli lastekoorSirle Sikk, Tiiu Künnapas
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi tütarlastekoorAire Luhaoja
Pärnu Ülejõe Põhikooli lastekoorAnu Tilk, Aet Vill
Pärnu-Jaagupi Põhikooli lastekoorElena Mägi, Triin Mägi
Raasiku Põhikooli lastekoorHeli Karu
Rakvere Gümnaasiumi lastekoorLinda Gordejev
Rakvere Reaalgümnaasiumi lastekoorElo Üleoja, Liisi Klaos
Rannu Kooli lastekoorMerilin Seer
Rapla Laulustuudio LastekoorThea Paluoja
Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi lastekoorMonica Arme
Rapla Ühisgümnaasiumi Riinimanda lastekoorUrve Uusberg
Retla-Kabala Kooli lastekoorEda Liblik
Ridala Põhikooli lastekoorAnne Pääsuke
Rocca al Mare Kooli lastekoorHelerin Lehtla
Rõuge Põhikooli tütarlastekoorIve Ruusamäe
Räpina Ühisgümnaasiumi lastekoorRiina Tamm
Saaremaa Ühisgümnaasiumi lastekoor KRESSENDOMari Ausmees, Riina Laanes
Saku Gümnaasiumi lastekoorInga Nurme
Salme Põhikooli lastekoorKarin Pulk
Saue Gümnaasiumi lastekoor TIRTSUTAJADGrete Põldma, Kadi Kaja
Sillamäe Muusikakooli LastekoorMihhail Gorjušin
Suure-Jaani Kooli lastekoorRiina Mankin
Tabasalu Ühisgümnaasiumi lastekoorElen Ilves
Tabasalu Ühisgümnaasiumi MA-MU lastekoorPiret Puusta
Tabivere Põhikooli lastekoorTriin Saariste
Taebla Gümnaasiumi LastekoorKaja Avila
Tallinna 21. Kooli B-lastekoorLiivi Urbel, Kristjan Õmblus
Tallinna 21. Kooli lastekoor Vocal SpiritLydia Rahula
Tallinna 32. Keskkooli lastekoor 1Aime Kaarlep
Tallinna Arte Gümnaasiumi lastekoorIlona Laido, Helina Loorents
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” lastekoor EllerheinAnneli Mäeots, Ilona Muhel
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” lastekoor RadugaNatalja Kuzina, Jelena Orlova
Tallinna Inglise Kolledži tütarlastekoorMargot Peterson
Tallinna Kivimäe Põhikooli lastekoorEva Lisa Markus, Joanna Juks
Tallinna Kristiine Gümnaasiumi lastekoorKadi Voosel
Tallinna Kunstigümnaasiumi lastekoorAnne Luukas, Anastassija Villemson
Tallinna Laagna Gümnaasiumi lastekoorPirika Sööt
Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi lastekoorReilika Krims
Tallinna Merekalda Kooli ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi lastekoorAnne Maiberg, Kristi Toomra
Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi lastekoorMerle Adelman
Tallinna Muusikakeskkooli lastekoorIngrid Kõrvits
Tallinna Nõmme Gümnaasiumi lastekoorIren Voites
Tallinna Nõmme Põhikooli lastekoorKadi Uibo, Endrik Pikksaar
Tallinna Prantsuse Lütseumi tütarlastekoorÕnne Lüüs, Margot Peterson
Tallinna Pääsküla Gümnaasiumi lastekoorTriinu Kont Kontson
Tallinna Rahumäe Põhikooli lastekoorJanne Fridolin
Tallinna Reaalkooli tütarlastekoorHeli Roos
Tallinna Saksa Gümnaasiumi lastekoorEne Uibo
Tallinna Tehnikagümnaasiumi lastekoorMerle Adelman
Tallinna Toomkooli lastekoorKaja Post, Mari Kalling
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi lastekoorKoidu Ilmjärv, Piret Harro
Tallinna Ühisgümnaasiumi lastekoorAile Alveus Krautmann
Tamsalu Gümnaasiumi lastekoorHeidi Mägi
Tapa valla lastekoorTiiu Tikkerber, Svetlana Kuusik
Tartu Descartes’i Kooli lastekoorAnneli Koppel
Tartu Hansa Kooli lastekoorKatrin Aasmäe
Tartu Karlova Kooli lastekoorVilve Maide, Imbi Goldman
Tartu Kesklinna Kooli lastekoorHeli Sarapuu
Tartu Kivilinna Kooli lastekoorEgle Põder
Tartu Mart Reiniku Kooli lastekoorHiiele Schasmin
Tartu Tamme Kooli lastekoorMariann Virkhausen
Tartu Waldorfgümnaasiumi lastekoorKarin Raamat, Külli Ehastu
Tartu Variku Kooli lastekoorKadri Karjus, Karmen Orissaar
Tartu Veeriku Kooli lastekoorMare Vakker
Tarvastu Gümnaasiumi lastekoorLaura Tanni
Tootsi Põhikooli lastekoorKalli Rõõmusaare
Tori Põhikooli lastekoorAnne Rätsep
Türi Põhikooli lastekoorTiiu Schüts
Tütarlastekoor CANZONEUlrika Grauberg, Eneken Viitmaa
Uhtna-Põlula-Vasta lastekoorElina Peri, Merje Kallip, Maret Salk
Valga Põhikooli lastekoor KiiredReet Laanoja, Siiri Põldsaar
Valjala Põhikooli lastekoorHelen Aasmaa
Vanalinna Muusikamaja LastekoorKaiu Põld, Maret Alango
Vastseliina Gümnaasiumi lastekoorMerle Kons
VHK LastekoorKatrin Tanvel, Imbi Laas
Viimsi Keskkooli lastekoorAndrus Kalvet, Kätlin Puhmaste
Viljandi Jakobsoni Kooli lastekoorKersti Soopa
Viljandi Kesklinna Kooli lastekoorEsta Kivisild
Viljandi Paalalinna Kooli lastekoorSigne Ristisaar
Viluste Põhikooli lastekoorKersti Juurma
Virumaa TütarlastekoorLy Ipsberg, Kaie Aja
Võhma Kooli lastekoorMaila Juudas
Võnnu Keskkooli LastekoorTeana Sobko
Võru Kesklinna Kool lastekoorSigne Rõõmus
Võru Kreutzwaldi Kooli LastekoorErja Arop, Jane Reiljan
Vändra Gümnaasiumi lastekoorLiivi Lumijõe
Üle-eestiline tütarlastekoor IlmalilledAve Sopp, Vilve Maide
Ülenurme Gümnaasiumi lastekoorTiiu Voort
POISTEKOORID
Abja Gümnaasiumi poistekoorKadi Kask
Ahtme Kunstide Kooli poistekoorOlga Portnova
Alavere Põhikooli poistekoorHeli Karu
Antsla Gümnaasiumi poistekoorTiit Raud, Eda Hirson
Aruküla Põhikooli poistekoorKülli Ovir
Aruküla Vaba Waldorfkooli poistekoorTiina Tinn, Maia Reta Trampärk
Audru Kooli poistekoorTiia Tamm
August Kitzbergi nim. Gümnaasiumi poistekoorSirje Veerme
Avinurme poistekoorUrve Tooming
Elva Gümnaasiumi poistekoorMeelis Roosaar, Merike Allik
EMLS üle-eestiline poistekoor KalevIndrek Vijard, Kuldar Schüts
Gustav Adolfi Gümnaasiumi poistekoorLy Tammerik
Haapsalu Linna Algkooli poistekoorKirsti Tammeniit, Inge Sinimeri
Haapsalu poistekoorKadri Kelner
Haljala Gümnaasiumi poistekoorViivi Voorand
Juurikaru Põhikooli poistekoorEllen Kupar
Jõhvi Põhikooli poistekoorKüllike Šapovalov
Jüri Gümnaasiumi PoistekoorPille Pedak
Kalamaja põhikooli poistekoorTriin Lääne
Kambja poistekoorLilia Kiuru
Kehtna poistekoorEa Hark, Lea Karjane
Keila Kooli poistekoorKadi Härma
Kiili Gümnaasiumi poistekoorPiret Artjušin, Sirje Kullus
Koeru Keskkooli poistekoorAino Linnas
Kohila Gümnaasiumi poistekoorKadri Vilsoo, Aime Mäesalu
Kose Gümnaasiumi poistekoorHeli Sepp, Anne Kruuse
Kõrveküla Põhikooli poistekoorTiina Kivastik
Kärla Põhikooli poistekoorMarika Aarnis
Lasnamäe Vene Gümnaasiumi PoistekoorAlla Tint
Loo Keskkooli poistekoorLeili Värte
Luunja Keskkooli poistekoorEve Paap
Lähte Ühisgümnaasiumi poistekoorKrista Kuus, Henri Käärik
Miina Härma Gümnaasiumi poistekoorKadri Leppoja, Markus Leppoja
Narva Koorikooli poistekoorSvetlana Gorjušina
Nõo Põhikooli Poistekoor
Otepää Gümnaasiumi poistekoorEve Eljand
Paide Gümnaasiumi poistesegakoorMalle Nööp
Paikuse Põhikooli poistekoorMaire Krinal
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi poistekoorMeeli Nõmme
Põlvamaa poistekoorEda Heinaste, Kersti Juurma
Pärnu Kuninga tänava Põhikooli poistekoorReet Jürima
Pärnu Kunstide Maja poistekoorMarika Pärk, Evelin Mei
Pärnu Raeküla Kooli poistekoorSirle Sikk
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi poistekoorAire Luhaoja
Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoorMaimu Muttik
Püha Miikaeli PoistekoorKadri Hunt, Karin Veissmann
Püha Miikaeli Poistekoori 2.-3. klassi ettevalmistuskoorJana Perens, Imbi Laas
Raasiku Põhikooli poistekoorHeli Karu
Rahvusooper Estonia PoistekoorHirvo Surva, Andres Lemba, Mariliis Kreintaal, Maret Alango
Rahvusooper Estonia Poistekoori vanem õppekoorJaanika Kuusik
Rakvere Reaalgümnaasiumi poistekoorElo Üleoja
Rapla PoistekoorThea Paluoja, Signe Rääk
Revalia PoistekoorTanel Nurk, Alla Eenma
Rõuge Põhikooli poistekoorIve Ruusamäe
Räpina Ühisgümnaasiumi poistekoorMarika Aruküla
Saaremaa PoistekoorVeikko Lehto, Tiina Oks
Saaremaa Ühisgümnaasiumi poistekoor KRATIDMari Ausmees, Riina Laanes
Saku Gümnaasiumi poistekoorInga Nurme, Diana Põld
Saue PoistekoorElviira Alamaa, Ulvi Kanter
Saue Poistekoori ettevalmistuskoorElviira Alamaa, Oliver Povel Puusepp
Sillamäe Muusikakooli PoistekoorSvetlana Gorjušina
Tabasalu Ühisgümnaasiumi poistekoorElen Ilves
Tallinna 32. Keskkooli poistekoorAime Kaarlep
Tallinna Inglise Kolledži PoistekoorEdgar Roditšenko, Alina Leopard
Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi poistekoorMerle Adelman
Tallinna Muusikakeskkooli poistekoorJanne Fridolin
Tallinna Nõmme Põhikooli PoistekoorKadi Uibo, Inna Kopli
Tallinna PoistekoorLydia Rahula, Tomi Rahula
Tallinna Poistekoori ettevalmistuskoor SecundoAngelika Kadarik, Mariann Nirk
Tallinna Prantsuse Lütseumi poistekoorÕnne Lüüs
Tallinna Rahumäe Põhikooli poistekoorTanel Nurk
Tallinna Reaalkooli poistekoorHeli Roos
Tallinna Saksa Gümnaasiumi poistekoorEne Uibo
Tallinna Tehnikagümnaasiumi poistekoorKarina Kivikas
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi poistekoorKoidu Ilmjärv, Piret Harro
Tartu Descartes’i Kooli poistekoorKristel Tikk
Tartu Forseliuse Kooli poistekoorIngrid Rammu
Tartu Hansa Kooli poistekoorSille Tiks
Tartu Kivilinna Kooli poistekoorInga Sermat
Tartu Mart Reiniku Kooli poistekoorImbi Pärtelpoeg
Tartu PoistekoorUndel Kokk, Annelii Traks
Tartu Tamme Kooli poistekoorHiie Kroon
Tartu Variku Kooli poistekoorKadri Karjus, Karmen Orissaar
Tartu Veeriku Kooli poistekoorAstra Volkov
TÜRI POISTEKOORUlvi Tamm, Ryosuke Kurahashi
Valga Põhikooli poistekoor MaruReet Laanoja, Siiri Põldsaar
Valjala Põhikooli poistekoorHelen Aasmaa
Viljandi Jakobsoni Kooli poistekoor MULGI-JÕMMIDKristi Vastisson
Viljandi Kesklinna Kooli poistekoorEsta Kivisild
Viljandi poistekoorRiina Trumm, Signe Ristisaar
Virumaa PoistekoorKuno Kerge, Maarja Helstein
Võru Kesklinna Kool poistekoorSigne Rõõmus
Võru Kreutzwaldi Kooli PoistekoorErja Arop, Jane Reiljan
Võru Muusikakooli PoistekoorKersti Juurma, Piret Rips Laul
Vändra Gümnaasiumi poistekoorLiivi Lumijõe
Ülenurme Gümnaasiumi poistekoorBritt Laats, Margit Paju
NEIDUDEKOORID
Bel canto kammerkoorPiret Puusta
Elva Gümnaasiumi NeidudekoorMerike Allik
ETV KontsertkoorKülli Kiivet, Silja Uhs
ETV tütarlastekoorAarne Saluveer
Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kammerkoorKsenija Grabova
H. Elleri nim Tartu Muusikakooli tütarlastekoorKülli Lokko
Jõgevamaa Gümnaasiumi neidudekoorMai Simson
Jõhvi Riigigümnaasiumi NeidudekoorTanja Elken
Järvamaa neidudekoorAnne Toomistu, Tiiu Schüts
Kammernaiskoor MiinaVeronika Portsmuth, Mai Simson
Kammernaiskoor SireenTiiu Sinipalu, Ülle Tuisk
Korporatsiooni Filiae Patriae naiskoorJaanus Karlson
Leelo vol.2Toomas Voll
Miina Härma Gümnaasiumi neidudekoorKadri Leppoja, Markus Leppoja
Musamari Koorikooli tütarlastekoorTiina Mee
Naiskoor “Akadeemiline kuuvarjutus”Lembi Liis Ebre
Neidudekoor CanzoneUlrika Grauberg, Eneken Viitmaa, Kadi Kaja
Neidudekoor KammerhääledIngrid Roose
Nõmme Kultuurikeskuse neidudekoor KEVADÕnne Ann Roosvee
Orissaare TütarlastekoorAnne Kann
Rapla Laulustuudio Neidude KoorThea Paluoja
Saku Gümnaasiumi neidudekoorInga Nurme
Tallinna Arte Gümnaasiumi neidudekoorIlona Laido, Helina Loorents
Tallinna Inglise Kolledži neidudekoorMargot Peterson
Tallinna Muusikakeskkooli noortekoorIngrid Kõrvits
Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline NaiskoorAivar Leštšinski, Jana Perens
Tallinna Tõnismäe Reaalkooli neidudekoorInna Rüü
Tallinna Ülikooli NaiskoorRasmus Erismaa
Tartu neidudekoor KurekellVilve Maide, Imbi Goldman
Tartu Ülikooli Akadeemiline NaiskoorTriin Koch
Türi Põhikooli neidudekoorTiiu Schüts
Tütarlastekoor EllerheinIngrid Kõrvits
Vanalinna Muusikamaja tütarlastekoorAve Sopp, Maarja Soone
Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri koorMaarika Reimand
Üle-eestiline neidudekoor LEELOKülli Kiivet
SEGAKOORID
“Elleri Kontsertkoor”Lauri Breede
Abja Gümnaasiumi noortekoorKadi Kask
August Kitzbergi nim. Gümnaasiumi noortekoorÜlle Roomets
BFM segakoorRaul Talmar, Merike Aarma
E STuudio noortekoorKülli Lokko, Eliisa Sakarias
EBS kammerkoorTõnno Piigli, Kersti Seitam
Eesti Maaülikooli kammerkoor Camerata UniversitatisSeidi Mutso
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia segakoorVeronika Portsmuth, Tõnu Kaljuste
Eesti Noorte SegakoorSilja Uhs, Mai Simson
EKA KammerkoorKristel Marand, Annely Leinberg
EncoreKarin Kuulpak
Gustav Adolfi Gümnaasiumi segakoorMerle Ilus, Karin Kuulpak
Hugo Treffneri Gümnaasiumi segakoor “Anima”Ülle Keerberg
Jakob Westholmi Gümnaasiumi noortekoorGrete Koik, Siiri Veskimäe
Jakob Westholmi Gümnaasiumi segakoor “Kevade”Siiri Veskimäe, Grete Koik
Jõgevamaa Gümnaasiumi segakoorMaret Oja
Kaari Sillamaa Muusikateatri segakoorHille Savi
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi segakoorReet Lend
Kammerkoor HarmooniaEve Oja
Keila Kooli noortekoorAnu Matteus, Tiia Peenmaa
Kiili Gümnaasiumi NoortekoorPiret Artjušin, Sirje Kullus
Kooristuudio So-La-Re noortekoorKeio Soomelt, Elo Üleoja
Kose NoortekoorHeli Sepp
Kuressaare Gümnaasiumi Huvikooli Inspira segakoor AVEMai Rand
Kuusalu Keskkooli noortekoorTaavi Esko
Lavakunstikooli segakoorRiina Roose
Miina Härma Gümnaasiumi segakoorKadri Leppoja, Markus Leppoja
Mitte-Riinimanda vilistlaskoorUrve Uusberg, Pärt Uusberg
Noorte Segakoor Vox PopuliJanne Fridolin
Noortekoor Iterum CantusNatalja Junkur
Nõo Reaalgümnaasiumi segakoorAnne Kasesalu Roops
Otepää Gümnaasiumi segakoorEve Eljand
Paide Gümnaasiumi segakoorAnne Toomistu
Paide Ühisgümnaasiumi segakoorAnne Rikberg
Parksepa Keskkooli segakoorSilja Otsar
Pelgulinna Gümnaasiumi segakoorMaris Kaldaru
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi segakoorHille Martin
Pärnu Koidula Gümnaasiumi segakoorMari Krõõt Fridolin
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi noortekoorAire Luhaoja
Pärnu Ühisgümnaasiumi segakoorKadri Keskküla
Pärnu Ülejõe Põhikooli noortekoorMaimu Muttik
Rakvere Gümnaasiumi segakoorLinda Gordejev
Rakvere Reaalgümnaasiumi segakoorElo Üleoja, Liisi Klaos
Rapla Ühisgümnaasiumi Mitte-Riinimanda noortekoorUrve Uusberg
Rocca al Mare Kooli noortekoorHelerin Lehtla
Saaremaa Ühisgümnaasiumi segakoor KREEDOMari Ausmees, Riina Laanes
Saue Gümnaasiumi NoortekoorGrete Põldma
Segakoor HUIK!Kaspar Mänd, Ayaka Ueda
Segakoor NoorusMaarja Helstein, Markus Leppoja
Sütevaka noortekoori vilistlasedAire Luhaoja
Tallinna 21. Kooli segakoorKadri Mägi, Kristjan Õmblus
Tallinna 32. Keskkooli noortekoorKai Rei
Tallinna Inglise Kolledži segakoorMargot Peterson
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi noortekoorSirje Vasmann Perend, Sirle Truu
Tallinna Laagna Gümnaasiumi segakoorPirika Sööt
Tallinna Muusikakeskkooli kammerkoorJanne Fridolin
Tallinna Nõmme Gümnaasiumi segakoorJaanus Kann
Tallinna Prantsuse Lütseumi segakoorLiivi Sooaluste
Tallinna Pääsküla Gümnaasiumi segakoorTriinu Kont Kontson
Tallinna Reaalkooli segakoorEve Karp
Tallinna Saksa Gümnaasiumi segakoorKülli Puhkim
Tallinna Tehnikagümnaasiumi noortekoorKarina Kivikas
Tallinna Tehnikakõrgkooli kammerkoorElen Ilves
Tallinna Tehnikaülikooli KammerkoorKsenija Grabova
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi segakoorKoidu Ilmjärv, Piret Harro
Tallinna Ühisgümnaasiumi segakoorAade Erits
Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi segakoorKaie Mägimets, Tiiu Loite
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi segakoorKadri Pihlar
Tartu NoortekoorRiho Leppoja, Kadri Leppoja, Markus Leppoja
Tartu Tamme Gümnaasiumi segakoorAnneli Leima, Karin Taukar
Tartu Tamme Kooli NoortekoorKersti Aan
Tartu Waldorfgümnaasiumi segakoorKarin Raamat, Külli Ehastu
Tartu Ülikooli kammerkoorTriin Koch
Tartu ülikooli üliõpilaste looduskaitseringi segakoorSirle Lorvi
Tartu ÜliõpilassegakoorKüllike Joosing
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia segakoorPille Kährik
Türi Ühisgümnaasiumi noortekoorUlvi Tamm
Valga Gümnaasiumi noortekoor EheReet Laanoja
Vanalinna Hariduskolleegiumi Gümnaasiumi kammerkoorPille Raitmaa, Eve Padar
Viimsi Keskkooli noortekoorAndrus Kalvet, Virve Kalvet
Viljandi Gümnaasiumi noortekoorPille Kährik, Aare Külama
Võru Gümnaasiumi segakoorSilja Otsar
Vändra Gümnaasiumi noortekoorKaja Saar
Üle-Eestilise Noorte Muusikaliteatri segakoorSiret Heinaste, Taavi Hark
Ülenurme Gümnaasiumi segakoorTiiu Voort
YFU Eesti koorKarin Kuulpak, Eva Lisa Markus
PUHKPILLIORKESTRID
Antsla Muusikakooli rivitrummarite ansambelEne Jõgi
Avinurme Gümnaasiumi puhkpilliorkesterVerner Mölder, Mare Russak
Eesti Noorte PuhkpilliorkesterSirly Illak Oluvere, Riivo Jõgi
Elva Linna PuhkpilliorkesterÜlo Laanesaar
Emmaste PuhkpilliorkesterToomas Paap
Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli PuhkpilliorkesterSirly Illak Oluvere
Gustav Adolfi Gümnaasiumi puhkpilliorkesterRiho Sild
H. Elleri nim Tartu Muusikakooli puhkpilliorkesterPriit Sonn, Tõnu Kalm
Harjumaa Noorte PuhkpilliorkesterHarry Illak, Sirly Illak Oluvere, Olev Roosa
Karksi-Nuia Muusikakooli puhkpilliorkesterRiina Reismaa
Kose Noorte PuhkpilliorkesterOlev Roosa
Kuressaare Muusikakooli PuhkpilliorkesterMatis Männa
Kuusalu PasunakoorOtt Kask
Lasnamäe Muusikakooli puhkpilliorkesterJüri Schleifman
Lihula Muusika- ja Kunstikooli puhkpilliorkesterMati Põdra, Taavi Reimets
Nõmme Brass”Tärkamine”Aigar Kostabi
Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkesterMart Kivi, Aigar Kostabi
Orissaare Muusikakooli BrassKarlis Saar
Orkester TüriAnts Oidekivi
Puhkpilliorkester “Kungla”Väino Repp
Puhkpilliorkester Nissi TrollidKersti Heinsaar, Tõnu Sal Saller
Puhkpilliorkester PopsidKätlin Virgo, Sirje Vasmann Perend
Puhkpilliorkester SaxonKaido Kivi
Puhkpilliorkester TartuMargus Kasemaa
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi puhkpilliorkesterUrmas Mägi
Põlva Kooli PuhkpilliorkesterPeeter Änilane
Pärnu Koidula Gümnaasiumi puhkpilliorkesterRein Vendla
Pärnu Muusikakooli puhkpilliorkesterRein Vendla, Arvi Sommer
Pärnu Noorte PuhkpilliorkesterRein Vendla, Raimond Vendla
Pärnu Ülejõe Põhikooli puhkpilliorkesterRein Vendla
Rapla Maakonna Noorte PuhkpilliorkesterTõnu Soosõrv, Silver Niinemets
Räpina valla Noorte PuhkpilliorkesterElli Käbin
Saue Muusikakooli PuhkpilliorkesterSirly Illak Oluvere, Oliver Povel Puusepp
Tallinna Inglise Kolledži OrkesterEdgar Roditšenko
Tallinna Muusikakooli puhkpilliorkesterOtt Kask
Tallinna Noorte PuhkpilliorkesterKalev Kütaru, Olev Roosa, Vello Loogna
Tallinna Tehnikaülikooli PuhkpilliorkesterTarmo Kivisilla, Diana Mäeväli
Tallinna Ülikooli PuhkpilliorkesterValdo Rüütelmaa, Andres Avarand
Tapa Linna OrkesterPriit Rusalepp
Tartu Mart Reiniku Kooli puhkpilliorkesterJaan Tilgar, Aveli Paide
Tartu Tamme Kooli puhkpilliorkesterGunnar Pettaig
Viimsi Muusikakooli PuhkpilliorkesterOtt Kask
Viljandi Muusikakool PuhkpilliorkesterBert Langeler, Arno Anton
Võru Muusikakooli puhkpillide orkesterJaan Randvere
Ülenurme Muusikakooli puhkpilliorkesterÜlo Laanesaar
NOORTE SÜMFOONIAORKESTRID
Viljandi Noorte SümfooniaorkesterRiivo Jõgi, Tonio Tamra, Sirje Rein
Põltsamaa muusikakooli kammerorkesterHiie Taks
Liivimaa NoorteorkesterAnton Kogan, Jose Antonio Page Ramirez
Tallinna Ülikooli SümfooniaorkesterMartin Sildos, Jüri Ruut Kangur
Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli SümfooniaorkesterIngrid Roose
Nõmme Muusikakooli SümfooniaorkesterRiivo Jõgi, Leila Eespere, Villem Peäske
Lasnamäe Muusikakooli Sümfoonia OrkesterJüri Schleifman
Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkesterEdmar Tuul
Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakooli orkesterRasmus Puur, Tereza Shmerling Heinsaar, Peeter Paemurru
Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkesterOtt Kask, Katrin Talmar
Üle-eestiline Noorte SümfooniaorkesterJüri Ruut Kangur
Kuressaare Muusikakooli SümfoniettorkesterEdoardo Narbona
Kärdla Muusikakooli sümfoniettKristiina Harjak
Pärnu muusikakooli keelpilliorkesterEdmar Tuul, Heli Sommer
Pärnu regiooni noorte sümfooniaorkesterEdmar Tuul
Rapla Muusikakooli sümfoniettorkesterJandra Puusepp, Maiken Pajupuu
Harjumaa KeelpilliorkesterHando Põldmäe, Tekla Tappo
Kuusalu Kunstide Kooli orkesterOtt Kask, Paul Himma
Viimsi Muusikakooli SümfooniaorkesterOtt Kask
Eller SümfoniettLilyan Kaiv
Tartu I Muusikakooli SümfoniettorkesterKaido Otsing, Tanel Aavakivi
Tartu Ülikooli SümfooniaorkesterLauri Sirp, Taavi Kull
Põlva Muusikakooli keelpilliorkesterRiivo Jõgi, Tiina Mai Arund
Võru muusikakooli keelpilliorkesterJaan Randvere
Virumaa NoorteorkesterToivo Peäske, Eva Siil
Paide Muusikakooli SümfoniettorkesterTeno Kongi
Narva noorte sümfooniaorkesterIrina Kossova