Tantsupeo eelproovid

Liik Grupp Algus / Lõpp Kus Kuupäev
1.-2. kl I 9:00 - 10:20 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (1. saal) 23.01.2017
1.-2. kl II 10:45 - 12:05 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (1. saal) 23.01.2017
1.-2. kl III 12:30 - 13:50 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (1. saal) 23.01.2017
C – Noorte segarühmad I 14:15 - 16:25 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (1. saal) 23.01.2017
C – Noorte segarühmad II 16:45 - 19:00 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (1. saal) 23.01.2017
2.-3. kl I 9:00 - 10:30 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (2. saal) 23.01.2017
2.-3. kl II 11:00 - 12:35 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (2. saal) 23.01.2017
3.-4. kl I 13:00 - 14:35 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (2. saal) 23.01.2017
3.-4. kl II 15:00 - 16:40 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (2. saal) 23.01.2017
Ne – Neiduderühmad I 17:00 - 19:00 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (2. saal) 23.01.2017
1.-2. kl I 9:30 - 11:00 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (1. saal) 24.01.2017
1.-2. kl II 11:15 - 12:45 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (1. saal) 24.01.2017
1.-2. kl III 13:00 - 14:30 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 24.01.2017
1.-2. kl IV 14:45 - 16:00 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 24.01.2017
Ne – Neiduderühmad 16:15 - 18:00 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (1. saal) 24.01.2017
C – Noorte segarühmad 17:00 - 18:30 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (2. saal) 24.01.2017
2.-3. kl I 9:30 - 11:00 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (2. saal) 24.01.2017
2.-3. kl II 11:15 - 12:45 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (2. saal) 24.01.2017
5.-6. kl I 13:00 - 14:45 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (2. saal) 24.01.2017
5.-6. kl II 15:00 - 16:40 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (2. saal) 24.01.2017
3.-4. kl I 9:30 - 10:55 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (1. saal) 25.01.2017
3.-4. kl II 11:15 - 12:40 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (1. saal) 25.01.2017
7.-9. kl 9:30 - 11:15 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) (2. saal) 25.01.2017
5.-6. kl I 14:30 - 15:55 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (1. saal) 25.01.2017
5.-6. kl II 16:15 - 17:40 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (1. saal) 25.01.2017
7.-9. kl I 14:00 - 15:35 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (2. saal) 25.01.2017
7.-9. kl II 16:00 - 17:25 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) (2. saal) 25.01.2017
1.-2. kl 9:30 - 10:50 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) (1. saal) 26.01.2017
7.-9. kl 11:15 - 13:00 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) (1. saal) 26.01.2017
5.-6. kl 13:30 - 15:00 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) (1. saal) 26.01.2017
3.-4. kl 15:15 - 16:25 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) (1. saal) 26.01.2017
Ne – Neiduderühmad 9:30 - 10:55 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) (2. saal) 26.01.2017
2.-3. kl 11:15 - 13:00 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) (2. saal) 26.01.2017
C – Noorte segarühmad 13:30 - 16:00 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) (2. saal) 26.01.2017
5.-6. kl 9:30 - 10:55 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) (1. saal) 26.01.2017
3.-4. kl 11:15 - 12:45 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) (1. saal) 26.01.2017
1.-2. kl 13:00 - 14:00 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) (1. saal) 26.01.2017
2.-3. kl 14:45 - 16:15 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) (1. saal) 26.01.2017
C – Noorte segarühmad 9:30 - 11:45 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) (2. saal) 26.01.2017
Ne – Neiduderühmad 13:00 - 14:15 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) (2. saal) 26.01.2017
7.-9. kl 14:30 - 16:15 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) 26.01.2017
1.-2. kl 10:00 - 11:07 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus (Kesk 1 Valga) 27.01.2017
2.-3. kl 11:30 - 12:45 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus (Kesk 1 Valga) 27.01.2017
5.-6. kl 13:00 - 14:10 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus (Kesk 1 Valga) 27.01.2017
Ne – Neiduderühmad 10:00 - 11:00 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus (Kesk 1 Valga) 27.01.2017
3.-4. kl 11:15 - 12:30 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus (Kesk 1 Valga) 27.01.2017
7.-9. kl 12:45 - 14:00 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus (Kesk 1 Valga) 27.01.2017
C – Noorte segarühmad 14:30 - 16:00 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus (Kesk 1 Valga) 27.01.2017
1.-2. kl 10:00 - 11:45 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 30.01.2017
3.-4. kl 13:00 - 14:45 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 30.01.2017
7.-9. kl 15:00 - 16:30 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 30.01.2017
Ne – Neiduderühmad 10:00 - 11:00 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 30.01.2017
2.-3. kl 11:15 - 12:30 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 30.01.2017
5.-6. kl 14:00 - 16:00 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 30.01.2017
C – Noorte segarühmad 16:00 - 17:45 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 30.01.2017
3.-4. kl 9:30 - 11:15 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 30.01.2017
C – Noorte segarühmad 11:30 - 13:30 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 30.01.2017
2.-3. kl 15:15 - 16:20 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 30.01.2017
5.-6. kl 9:30 - 10:50 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 30.01.2017
7.-9. kl 11:15 - 13:00 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 30.01.2017
1.-2. kl 14:00 - 15:15 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 30.01.2017
2.-3. kl 9:30 - 10:45 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
2.-3. kl II 11:15 - 12:30 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
1.-2. kl I 13:00 - 14:10 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
1.-2. kl 14:30 - 15:35 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
C – Noorte segarühmad 18:00 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
3.-4. kl 9:30 - 10:50 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
3.-4. kl II 11:15 - 12:30 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
7.-9. kl 13:00 - 14:30 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
5.-6. kl 16:30 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
Ne – Neiduderühmad 17:00 - 18:45 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 31.01.2017
1.-2. kl 9:30 - 10:45 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 31.01.2017
5.-6. kl 11:00 - 12:50 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 31.01.2017
2.-3. kl 14:30 - 16:30 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 31.01.2017
7.-9. kl 9:30 - 10:45 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 31.01.2017
C – Noorte segarühmad 11:00 - 12:45 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 31.01.2017
Ne – Neiduderühmad 13:00 - 14:45 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 31.01.2017
3.-4. kl 15:00 - 16:15 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 31.01.2017
5.-6. kl 9:00 - 10:55 Tartu Hansa Kool (Anne 63 Tartu) 01.02.2017
1.-2. kl 11:20 - 12:30 01.02.2017
3.-4. kl 13:00 - 14:45 Tartu Hansa Kool (Anne 63 Tartu) 01.02.2017
Ne – Neiduderühmad 15:15 - 17:15 Tartu Hansa Kool (Anne 63 Tartu) 01.02.2017
7.-9. kl 9:00 - 10:30 Tartu Hansa Kool (Anne 63 Tartu) 01.02.2017
2.-3. kl 11:00 - 12:45 Tartu Hansa Kool (Anne 63 Tartu) (võimla) 01.02.2017
C – Noorte segarühmad II 16:00 - 18:10 Tartu Hansa Kool (Anne 63 Tartu) (võimla) 01.02.2017
5.-6. kl 9:30 - 10:30 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 02.02.2017
7.-9. kl 9:30 - 10:45 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 02.02.2017
Ne – Neiduderühmad 10:55 - 12:15 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 02.02.2017
3.-4. kl 12:30 - 13:45 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 02.02.2017
C – Noorte segarühmad 12:00 - 13:45 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 02.02.2017
1.-2. kl 14:00 - 15:30 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 02.02.2017
2.-3. kl 14:00 - 15:15 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 02.02.2017
C – Noorte segarühmad 9:30 - 10:45 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 02.02.2017
3.-4. kl 9:30 - 10:30 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 02.02.2017
1.-2. kl 11:00 - 12:30 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 02.02.2017
2.-3. kl 10:45 - 12:00 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 02.02.2017
5.-6. kl 12:45 - 14:15 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 02.02.2017
7.-9. kl 12:15 - 13:45 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 02.02.2017
Ne – Neiduderühmad 14:30 - 16:15 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 02.02.2017
1.-2. kl 10:00 - 11:00 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 06.02.2017
Ne – Neiduderühmad 10:00 - 11:15 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 06.02.2017
2.-3. kl 11:15 - 12:45 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 06.02.2017
7.-9. kl 11:30 - 12:45 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 06.02.2017
3.-4. kl 13:00 - 14:30 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 06.02.2017
5.-6. kl 13:00 - 14:30 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 06.02.2017
C – Noorte segarühmad 14:45 - 16:30 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 06.02.2017
3.-4. kl 9:30 - 11:00 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 06.02.2017
5.-6. kl 9:30 - 11:00 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 06.02.2017
C – Noorte segarühmad 11:15 - 13:00 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 06.02.2017
1.-2. kl 13:15 - 14:30 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 06.02.2017
Ne – Neiduderühmad 13:00 - 14:30 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 06.02.2017
7.-9. kl 14:45 - 16:15 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 06.02.2017
2.-3. kl 14:45 - 16:00 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 06.02.2017
1.-2. kl 9:00 - 10:00 Orissaare Kultuurimaja (Kuivastu mnt 37 Orissaare) 07.02.2017
2.-3. kl 11:00 - 12:25 Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6 Kuressaare) 07.02.2017
3.-4. kl 12:45 - 14:10 Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6 Kuressaare) 07.02.2017
5.-6. kl 14:20 - 15:45 Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6 Kuressaare) 07.02.2017
Ne – Neiduderühmad 16:00 - 17:00 Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6 Kuressaare) 07.02.2017
7.-9. kl 10:00 - 11:15 Kuressaare Gümnaasium (Nooruse 1 Kuressaare) 07.02.2017
C – Noorte segarühmad 11:30 - 13:30 Kuressaare Gümnaasium (Nooruse 1 Kuressaare) 07.02.2017
Ne – Neiduderühmad Käina Huvi- ja Kultuurikeskus (Mäe 2a Käina) 08.02.2017
Suured võimlejad 2 11:00 - 11:30 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 03.04.2017
Väikesed võimlejad 14:00 - 15:30 Rapla Sadolin Spordikeskus (Viljandi mnt 69 Rapla) 03.04.2017
Väikesed võimlejad 10:00 - 11:15 Pärnu Koidula Gümnaasium (Metsa 21 Pärnu) 04.04.2017
Väikesed võimlejad 15:00 - 16:15 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 04.04.2017
Väikesed võimlejad 9:00 - 9:45 Tõrva Gümnaasium (Puiestee 1 Tõrva) 05.04.2017
Väikesed võimlejad 12:30 - 13:30 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 05.04.2017
Väikesed võimlejad 15:00 - 15:30 Põlva Mesikäpa Hall (Kesk 25 Põlva) 05.04.2017
Väikesed võimlejad 13:30 Tartu Mart Reiniku Kool (Vanemuise 48 Tartu) 06.04.2017
Suured võimlejad 1 10:45 - 11:45 Põltsamaa Kultuurikeskus (J. Kuperjanovi 1 Põltsamaa) 07.04.2017
Väikesed võimlejad 14:00 - 15:00 Paide Ühisgümnaasium (Kooli 1 Paide) 07.04.2017
Väikesed võimlejad 10:00 - 11:30 Tabasalu Gümnaasium (Kooli 1 Tabasalu Harjumaa) 11.04.2017
Väikesed võimlejad 14:00 - 15:45 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 11.04.2017
Väikesed võimlejad 10:00 - 11:00 Voka Spordihoone (Metsa 2 Voka) 12.04.2017
Suured võimlejad 2 15:00 - 15:30 Tamsalu Kultuurimaja (Sõpruse 3 Tamsalu) 12.04.2017
Väikesed võimlejad 12:00 - 13:15 Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6 Kuressaare) 13.04.2017
Suured võimlejad 1 11:15 - 11:45 Voka Spordihoone (Metsa 2 Voka) 12.04.2017
Suured võimlejad 2 12:00 - 13:15 Voka Spordihoone (Metsa 2 Voka) 12.04.2017
Suured võimlejad 1 16:15 - 17:45 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 11.04.2017
Suured võimlejad 2 18:00 - 19:30 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 11.04.2017
Suured võimlejad 1 11:45 - 12:30 Tabasalu Spordikompleks (Kooli 1 Tabasalu) 11.04.2017
Suured võimlejad 1 15:15 - 16:00 Paide Ühisgümnaasium (Kooli 1 Paide) 07.04.2017
Väikesed võimlejad 9:30 - 10:30 Põltsamaa Kultuurikeskus (J. Kuperjanovi 1 Põltsamaa) 07.04.2017
Suured võimlejad 1 14:00 - 15:40 Tartu Mart Reiniku Kool (Vanemuise 48 Tartu) 06.04.2017
Suured võimlejad 2 16:00 - 17:40 Tartu Mart Reiniku Kool (Vanemuise 48 Tartu) 06.04.2017
Suured võimlejad 1 11:30 - 11:50 Pärnu Koidula Gümnaasium (Metsa 21 Pärnu) 04.04.2017
Suured võimlejad 2 12:00 - 13:30 Pärnu Koidula Gümnaasium (Metsa 21 Pärnu) 04.04.2017
Suured võimlejad 1 16:30 - 17:15 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 04.04.2017
Suured võimlejad 2 17:30 - 18:15 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 04.04.2017
Suured võimlejad 1 16:00 - 17:00 Põlva Mesikäpa Hall (Kesk 25 Põlva) 05.04.2017
Suured võimlejad 2 10:00 - 10:30 Tõrva Gümnaasium (Puiestee 1 Tõrva) 05.04.2017
Suured võimlejad 1 15:45 - 16:30 Rapla Sadolin Spordikeskus (Viljandi mnt 69 Rapla) 03.04.2017
Suured võimlejad 2 16:45 - 17:45 Rapla Sadolin Spordikeskus (Viljandi mnt 69 Rapla) 03.04.2017
Väikesed võimlejad 9:00 - 10:00 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 03.04.2017
Suured võimlejad 1 10:15 - 10:45 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 03.04.2017
Suured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad 18:00 - 19:30 Kärdla Kultuurikeskus (Rookopli 18 Kärdla) 02.04.2017
1.-2. kl I 9:00 - 9:50 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
1.-2. kl II 10:30 - 11:20 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
1.-2. kl III 12:00 - 12:50 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
C – Noorte segarühmad I 13:30 - 15:10 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
C – Noorte segarühmad II 15:30 - 17:10 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
C – Noorte segarühmad III 17:30 - 19:10 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
1.-2. kl I 8:30 - 9:45 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
1.-2. kl II 9:45 - 11:00 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
2.-3. kl I 11:00 - 12:30 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
2.-3. kl II 12:30 - 13:55 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
3.-4. kl I 8:30 - 9:50 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
3.-4. kl II 9:50 - 11:20 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
5.-6. kl 13:15 - 15:15 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
7.-9. kl 11:20 - 13:15 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
Ne – Neiduderühmad 13:55 - 15:55 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
C – Noorte segarühmad 15:15 - 17:10 Pärnu Mai Kool (Mai tn 3 Pärnu) 11.04.2017
1.-2. kl 10:00 - 10:35 Otepää Gümnaasium (Koolitare 5 Otepää) 07.04.2017
2.-3. kl 11:00 - 11:50 Otepää Gümnaasium (Koolitare 5 Otepää) 07.04.2017
5.-6. kl 12:30 - 13:16 Otepää Gümnaasium (Koolitare 5 Otepää) 07.04.2017
C – Noorte segarühmad 10:00 - 10:40 Otepää Kultuurikeskus (Virulombi 2, Otepää) 07.04.2017
Ne – Neiduderühmad 10:00 - 10:40 Otepää Gümnaasium (Koolitare 5 Otepää) 07.04.2017
3.-4. kl 11:00 - 11:46 Otepää Gümnaasium (Koolitare 5 Otepää)
7.-9. kl 12:30 - 13:19 Otepää Gümnaasium (Koolitare 5 Otepää) 07.04.2017
1.-2. kl 14:00 - 14:25 Orissaare Kultuurimaja (Kuivastu mnt 37 Orissaare) 17.04.2017
7.-9. kl 9:00 - 9:43 Kuressaare Gümnaasium (Nooruse 1 Kuressaare) 18.04.2017
C – Noorte segarühmad 10:30 - 11:55 Kuressaare Gümnaasium (Nooruse 1 Kuressaare) 18.04.2017
5.-6. kl 13:00 - 13:50 Kuressaare Gümnaasium (Nooruse 1 Kuressaare) 18.04.2017
2.-3. kl 12:00 - 12:45 Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6 Kuressaare) 18.04.2017
3.-4. kl 10:45 - 11:40 Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6 Kuressaare) 18.04.2017
Ne – Neiduderühmad 9:00 - 10:10 Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6 Kuressaare) 18.04.2017
1.-2. kl 10:00 - 11:00 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 10.04.2017
C – Noorte segarühmad 12:15 - 13:28 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 10.04.2017
2.-3. kl 14:00 - 14:43 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 10.04.2017
7.-9. kl 10:00 - 10:49 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 10.04.2017
Ne – Neiduderühmad 11:15 - 12:04 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 10.04.2017
5.-6. kl 12:30 - 13:37 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 10.04.2017
3.-4. kl 14:30 - 15:37 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1 Haapsalu) 10.04.2017
2.-3. kl I 9:00 - 10:00 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
2.-3. kl II 10:30 - 11:25 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
2.-3. kl III 12:00 - 12:55 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
3.-4. kl I 13:30 - 14:40 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
3.-4. kl II 15:00 - 16:10 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
Ne – Neiduderühmad 16:30 - 18:07 Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7 Tallinn) 03.04.2017
7.-9. kl I 14:00 - 14:55 Salme Kultuurikeskus (Salme 12 Tallinn) 05.04.2017
7.-9. kl II 15:30 - 16:25 Salme Kultuurikeskus (Salme 12 Tallinn) 05.04.2017
7.-9. kl III 17:00 - 17:55 Salme Kultuurikeskus (Salme 12 Tallinn) 05.04.2017
5.-6. kl I 10:30 - 11:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12 Tallinn) 05.04.2017
5.-6. kl II 12:00 - 13:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12 Tallinn) 05.04.2017
5.-6. kl 9:30 - 10:23 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 10.04.2017
3.-4. kl 10:45 - 11:45 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 10.04.2017
1.-2. kl 13:00 - 13:40 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 10.04.2017
C – Noorte segarühmad 9:30 - 10:43 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 10.04.2017
2.-3. kl 11:15 - 11:52 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 10.04.2017
7.-9. kl 13:00 - 14:01 Märjamaa Gümnaasium (Tamme tee 1 Märjamaa) 10.04.2017
7.-9. kl 9:00 - 10:00 Tartu Kivilinna Kool (Kaunase pst.71 Tartu) 12.04.2017
2.-3. kl 10:30 - 11:25 Tartu Kivilinna Kool (Kaunase pst.71 Tartu) 12.04.2017
5.-6. kl 9:30 - 10:37 Tartu Kivilinna Kool (Kaunase pst.71 Tartu) 12.04.2017
1.-2. kl 11:00 - 11:35 Tartu Kivilinna Kool (Kaunase pst.71 Tartu) 12.04.2017
3.-4. kl 12:00 - 13:14 Tartu Kivilinna Kool (Kaunase pst.71 Tartu) 12.04.2017
Ne – Neiduderühmad 14:00 - 15:40 Hugo Treffneri Gümnaasium (Munga 12 Tartu) 12.04.2017
C – Noorte segarühmad I 13:00 - 14:47 Hugo Treffneri Gümnaasium (Munga 12 Tartu) 12.04.2017
C – Noorte segarühmad II 15:15 - 17:02 Hugo Treffneri Gümnaasium (Munga 12 Tartu) 12.04.2017
C – Noorte segarühmad III 17:30 - 19:05 Hugo Treffneri Gümnaasium (Munga 12 Tartu) 12.04.2017
1.-2. kl I 9:30 - 10:25 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
1.-2. kl II 10:45 - 11:45 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
1.-2. kl III 12:15 - 13:10 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
1.-2. kl IV 13:30 - 14:30 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
Ne – Neiduderühmad 15:00 - 16:10 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
2.-3. kl I 9:30 - 10:30 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
2.-3. kl II 11:00 - 11:55 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
5.-6. kl I 12:30 - 13:44 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
5.-6. kl II 14:15 - 15:30 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
C – Noorte segarühmad 16:00 - 17:10 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 04.04.2017
C – Noorte segarühmad 9:30 - 11:25 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) 06.04.2017
1.-2. kl 13:30 - 14:05 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) 06.04.2017
Ne – Neiduderühmad 14:15 - 14:55 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) 06.04.2017
5.-6. kl 9:30 - 10:37 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) 06.04.2017
3.-4. kl 11:15 - 12:22 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) 06.04.2017
7.-9. kl 13:30 - 14:37 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) 06.04.2017
2.-3. kl 15:15 - 16:10 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1 Rakvere) 06.04.2017
3.-4. kl 9:30 - 10:45 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 05.04.2017
7.-9. kl 11:15 - 12:15 Kose Kultuurikeskus (Hariduse 2 Kose Harjumaa) 05.04.2017
1.-2. kl 9:30 - 10:15 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) 06.04.2017
7.-9. kl 10:45 - 11:58 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) 06.04.2017
5.-6. kl 13:30 - 14:23 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) 06.04.2017
3.-4. kl 15:00 - 15:46 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) 06.04.2017
Ne – Neiduderühmad 9:30 - 10:40 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) 06.04.2017
2.-3. kl 11:15 - 12:15 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) 06.04.2017
C – Noorte segarühmad 13:30 - 14:55 Jõhvi Põhikool (Hariduse 5 Jõhvi) 06.04.2017
2.-3. kl 9:30 - 10:20 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 17.04.2017
Ne – Neiduderühmad 11:00 - 11:40 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 17.04.2017
5.-6. kl 12:20 - 13:20 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 17.04.2017
3.-4. kl 9:30 - 10:23 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 17.04.2017
7.-9. kl 11:00 - 11:43 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 17.04.2017
C – Noorte segarühmad 12:00 - 13:00 Jõgeva Põhikool (Piiri 1 Jõgeva) 17.04.2017
1.-2. kl 10:00 - 10:40 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 17.04.2017
2.-3. kl 12:00 - 12:30 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 17.04.2017
Ne – Neiduderühmad 13:30 - 14:10 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 17.04.2017
5.-6. kl 15:00 - 15:53 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 17.04.2017
3.-4. kl 12:00 - 13:07 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 17.04.2017
7.-9. kl 13:30 - 14:37 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 17.04.2017
C – Noorte segarühmad 15:00 - 15:55 Paide Kultuurikeskus (Pärnu 18 Paide) 17.04.2017
2.-3. kl 9:30 - 10:15 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 13.04.2017
Ne – Neiduderühmad 10:30 - 11:25 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 13.04.2017
7.-9. kl 11:45 - 12:30 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 13.04.2017
1.-2. kl 9:30 - 10:20 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 13.04.2017
5.-6. kl 11:30 - 12:23 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13 Võru) 13.04.2017
5.-6. kl 9:30 - 10:09 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 13.04.2017
C – Noorte segarühmad 10:45 - 12:10 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 13.04.2017
1.-2. kl 12:30 - 13:05 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 13.04.2017
7.-9. kl 9:30 - 10:07 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 13.04.2017
2.-3. kl 11:30 - 12:10 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 13.04.2017
Ne – Neiduderühmad 12:30 - 13:10 Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15 Põlva) 13.04.2017
Ne – Neiduderühmad 9:30 - 10:55 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 11.04.2017
5.-6. kl 11:30 - 12:37 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 11.04.2017
3.-4. kl 13:30 - 14:16 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 11.04.2017
2.-3. kl 15:30 - 16:43 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 11.04.2017
7.-9. kl 9:30 - 10:13 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 11.04.2017
C – Noorte segarühmad 10:45 - 12:10 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 11.04.2017
1.-2. kl 13:15 - 14:05 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46 Viljandi) 11.04.2017