Laulupeo eelproovid

Liik Eelproov Algus / Lõpp Kus Kuupäev
Mudilaskoor seminar-eelproov I 11:00 - 13:30 Jõhvi kontserdimaja (Pargi 40, Jõhvi) 31.01.2017
Mudilaskoor seminar-eelproov I 11:00 - 13:30 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1, Haapsalu) 02.02.2017
Mudilaskoor seminar-eelproov I 11:00 - 13:30 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 07.02.2017
Mudilaskoor seminar-eelproov I 10:30 - 13:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 19.01.2017
Mudilaskoor seminar-eelproov I 13:30 - 16:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 19.01.2017
Mudilaskoor seminar-eelproov I 10:00 - 12:30 Tartu Ülikooli Haridusteaduste Instituut (Salme 1a, Tartu) 26.01.2017
Mudilaskoor seminar-eelproov I 13:00 - 15:30 Tartu Ülikooli Haridusteaduste Instituut (Salme 1a, Tartu) 26.01.2017
Mudilaskoor seminar-eelproov I 11:00 - 13:30 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46, Viljandi) 24.01.2017
Lastekoor I eelproov 11:00 - 15:00 Jõhvi kontserdimaja (Pargi 40, Jõhvi) 12.01.2017
Poistekoor I eelproov 11:00 - 16:00 Kohtla-Järve kultuurikeskus ( Keskallee 36, Kohtla-Järve ) 13.01.2017
Noormeestekoor I eelproov 11:00 - 16:00 Kohtla-Järve kultuurikeskus ( Keskallee 36, Kohtla-Järve ) 13.01.2017
Lastekoor I eelproov 10:00 - 14:00 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 13.01.2017
Lastekoor I eelproov 14:30 - 18:30 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 13.01.2017
PoistekoorPoistesegakoor I eelproov 10:00 - 14:00 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 14.01.2017
Noormeestekoor I eelproov 10:40 - 15:30 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 14.01.2017
Segakoor I eelproov 12:00 - 16:30 Kuressaare kultuurikeskus (Tallinna 6, Kuressaare) 16.01.2017
Lastekoor I eelproov 9:00 - 12:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 16.01.2017
Lastekoor I eelproov 13:00 - 16:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 16.01.2017
Lastekoor I eelproov 9:00 - 12:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 18.01.2017
Segakoor I eelproov 10:00 - 14:40 Viljandi Gümnaasium (Hariduse 2, Viljandi) 18.01.2017
Poistekoor I eelproov 10:00 - 13:30 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46, Viljandi) 19.01.2017
Poistekoor I eelproov 15:00 - 18:30 Valga muusikakool (Kesk 22, Valga) 19.01.2017
Neidudekoor I eelproov 11:00 - 15:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 20.01.2017
Neidudekoor I eelproov 16:00 - 20:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 20.01.2017
Poistekoor I eelproov 10:00 - 14:00 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13, Võru) 20.01.2017
Noormeestekoor I eelproov 10:40 - 14:30 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13, Võru) 20.01.2017
Lastekoor I eelproov 10:00 - 14:00 Aruküla Põhikool (Põllu 5, Aruküla, Raasiku) 20.01.2017
Segakoor I eelproov 10:00 - 14:30 Jõgeva Kultuurikeskus (Aia 6, Jõgeva) 23.01.2017
Lastekoor I eelproov 9:30 - 0:14 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 23.01.2017
Lastekoor I eelproov 10:00 - 14:00 Kuressaare kultuurikeskus (Tallinna 6, Kuressaare) 24.01.2017
Neidudekoor I eelproov 12:30 - 16:30 Tartu Descartes'i Kool (Anne 65, Tartu) 25.01.2017
Neidudekoor I eelproov 17:00 - 21:00 Tartu Descartes'i Kool (Anne 65, Tartu) 25.01.2017
Poistekoor I eelproov 12:00 - 17:00 Kuressaare kultuurikeskus (Tallinna 6, Kuressaare) 25.01.2017
Lastekoor I eelproov 10:00 - 14:00 Keila kool (Ehitajate tee 1, Keila) 26.01.2017
Lastekoor I eelproov 14:30 - 18:30 Keila kool (Ehitajate tee 1, Keila) 26.01.2017
Poistekoor I eelproov 10:00 - 13:30 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1, Haapsalu) 26.01.2017
Poistekoor I eelproov 9:00 - 13:30 Saue Gümnaasium (Nurmesalu 9, Saue) 27.01.2017
PoistekoorPoistesegakoor I eelproov 14:00 - 18:30 Saue Gümnaasium (Nurmesalu 9, Saue) 27.01.2017
Noormeestekoor I eelproov 14:00 - 18:30 Saue Gümnaasium (Nurmesalu 9, Saue) 27.01.2017
Lastekoor I eelproov 10:00 - 14:00 Jõgeva Kultuurikeskus (Aia 6, Jõgeva) 27.01.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 11:30 - 14:30 Võhma külamaja (Mustjala vald, Võhma küla, Saaremaa) 29.01.2017
Poistesegakoor I eelproov 14:00 - 19:30 Miina Härma Gümnaasium (Jaan Tõnissoni 3, Tartu) 29.01.2017
Noormeestekoor I eelproov 14:00 - 19:30 Miina Härma Gümnaasium (Jaan Tõnissoni 3, Tartu) 29.01.2017
Segakoor I eelproov 9:00 - 13:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 30.01.2017
Segakoor I eelproov 14:00 - 18:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 30.01.2017
Poistekoor I eelproov 9:00 - 13:00 Tartu Tamme Gümnaasium (Nooruse 9, Tartu) 30.01.2017
Poistekoor I eelproov 13:00 - 16:00 Tartu Tamme Gümnaasium (Nooruse 9, Tartu) 30.01.2017
Segakoor I eelproov 10:00 - 14:30 Keila Kultuurikeskus (Keskväljak 12, Keila) 31.01.2017
Lastekoor I eelproov 9:00 - 13:00 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13, Võru) 31.01.2017
Lastekoor I eelproov 14:30 - 18:30 Valga Kultuuri ja Huvialakeskus (Kesk 1, Valga) 31.01.2017
Lastekoor I eelproov 13:00 - 16:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 18.01.2017
Segakoor I eelproov 10:00 - 14:30 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 01.02.2017
Lastekoor I eelproov 10:00 - 14:00 Põlva kultuurikeskus (Kesk 15, Põlva) 01.02.2017
Neidudekoor I eelproov 11:00 - 14:30 Orissaare kultuurimaja (Kuivastu mnt 37, Orissaare) 02.02.2017
Segakoor I eelproov 10:00 - 14:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 02.02.2017
Segakoor I eelproov 16:00 - 20:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 02.02.2017
Lastekoor I eelproov 9:00 - 13:00 Tartu Variku Kool (Aianduse 4, Tartu) 02.02.2017
Lastekoor I eelproov 13:30 - 17:30 Tartu Variku Kool (Aianduse 4, Tartu) 02.02.2017
PoistekoorPoistesegakoor I eelproov 10:00 - 14:30 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 03.02.2017
Lastekoor I eelproov 9:00 - 13:00 Tartu Kivilinna Kool (Kaunaste pst 71) 03.02.2017
Lastekoor I eelproov 13:30 - 17:30 Tartu Kivilinna Kool (Kaunaste pst 71) 03.02.2017
Noorte sümfooniaorkester I eelproov 10:00 - 14:45 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 04.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 13:30 - 19:00 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 04.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 15:00 - 19:00 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 04.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 10:00 - 13:45 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 05.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 10:00 - 15:15 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 05.02.2017
Noorte sümfooniaorkester I eelproov 14:00 - 18:30 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 05.02.2017
Segakoor I eelproov 9:00 - 13:00 Tartu Tamme Kool (Tamme pst 24a) 06.02.2017
Segakoor I eelproov 13:30 - 17:30 Tartu Tamme Gümnaasium (Nooruse 9, Tartu) 06.02.2017
Segakoor I eelproov 18:00 - 22:00 Tartu Tamme Gümnaasium (Nooruse 9, Tartu) 06.02.2017
Lastekoor I eelproov 10:00 - 14:00 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 06.02.2017
Poistekoor I eelproov 10:00 - 13:30 Põltsamaa Ühisgümnaasium (Veski 5, Põltsamaa) 07.02.2017
PoistekoorPoistesegakoor I eelproov 14:30 - 18:30 Paide kultuurikeskus (Pärnu 18, Paide) 07.01.2017
Segakoor I eelproov 9:30 - 13:30 Võru Gümnaasium (Seminari 1, Võru) 07.02.2017
Segakoor I eelproov 15:00 - 19:00 Valga Kultuuri ja Huvialakeskus (Kesk 1, Valga) 07.02.2017
Lastekoor I eelproov 11:00 - 15:00 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1, Haapsalu) 08.02.2017
Lastekoor I eelproov 9:30 - 13:30 Türi Kultuurikeskus (Hariduse tn 1, Türi) 09.02.2017
Lastekoor I eelproov 14:00 - 18:00 Paide kultuurikeskus (Pärnu 18, Paide) 09.02.2017
Poistekoor I eelproov 10:00 - 13:45 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 10.02.2017
Poistekoor I eelproov 15:00 - 18:10 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 10.02.2017
Poistesegakoor I eelproov 15:00 - 20:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 10.02.2017
Noormeestekoor I eelproov 15:45 - 20:40 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 10.02.2017
Noorte sümfooniaorkester I eelproov 10:00 - 14:45 Haridus- ja Teadusministeerium (Munga 8, Tartu) 11.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 13:30 - 19:00 Haridus- ja Teadusministeerium (Munga 8, Tartu) 11.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 15:00 - 19:00 Haridus- ja Teadusministeerium (Munga 8, Tartu) 11.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 10:00 - 13:45 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 12.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 10:00 - 14:45 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 12.02.2017
Noorte sümfooniaorkester I eelproov 14:00 - 19:00 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 12.02.2017
Lastekoor I eelproov 9:30 - 13:30 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46, Viljandi) 13.02.2017
Lastekoor I eelproov 14:00 - 18:00 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46, Viljandi) 13.02.2017
Poistekoor I eelproov 15:00 - 17:30 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 13.02.2017
Noormeestekoor I eelproov 15:30 - 19:30 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 13.02.2017
Neidudekoor I eelproov 10:00 - 14:00 Paide kultuurikeskus (Pärnu 18, Paide) 15.02.2017
Segakoor I eelproov 10:00 - 14:00 Türi Kultuurikeskus (Hariduse tn 1, Türi) 17.02.2017
Segakoor I eelproov 15:30 - 19:30 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 17.02.2017
Noorte sümfooniaorkester I eelproov 10:00 - 14:45 Viljandi Kesklinna Kool (C.R.Jakobsoni 42, Viljandi) 18.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 13:30 - 19:00 Viljandi Kesklinna Kool (C.R.Jakobsoni 42, Viljandi) 18.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 15:00 - 19:00 Viljandi Kesklinna Kool (C.R.Jakobsoni 42, Viljandi) 18.02.2017
Puhkpilliorkester I eelproov 11:00 - 15:00 Võru Muusikakool (Vabaduse 5, Võru) 25.02.2017
Mudilaskoor II eelproov 12:00 - 15:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 28.03.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 12:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 31.03.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 12:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 04.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:00 - 16:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 04.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 12:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 06.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:00 - 16:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 06.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 11:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 28.03.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:00 - 15:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 31.03.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 13:00 Viimsi Kool (Randvere tee 8, Haabneeme) 30.03.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 12:00 Keila kool (Ehitajate tee 1, Keila) 07.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 12:30 - 16:00 Keila kool (Ehitajate tee 1, Keila) 07.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 13:00 Viimsi Kool (Randvere tee 8, Haabneeme) 11.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:30 - 16:30 Viimsi Kool (Randvere tee 8, Haabneeme) 11.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:30 - 16:30 Viimsi Kool (Randvere tee 8, Haabneeme) 30.03.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 14:00 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 13.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 14:30 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 13.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 12:30 Ülenurme Gümnaasium (Tartu mnt 5, Ülenurme) 18.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:00 - 16:30 Ülenurme Gümnaasium (Tartu mnt 5, Ülenurme) 18.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 13:30 Tartu Annelinna Gümnaasium ( Kaunase puiestee 68, Tartu) 17.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 14:00 - 17:00 Tartu Annelinna Gümnaasium ( Kaunase puiestee 68, Tartu) 17.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 12:30 Tartu Raatuse kool (Raatuse 88, Tartu) 19.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:00 - 16:30 Tartu Raatuse kool (Raatuse 88, Tartu) 19.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:30 - 12:30 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 29.03.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:00 - 16:30 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 29.03.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 13:00 Orissaare kultuurimaja (Kuivastu mnt 37, Orissaare) 12.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 14:00 - 17:00 Kuressaare kultuurikeskus (Tallinna 6, Kuressaare) 12.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 14:00 Jõgeva Kultuurikeskus (Aia 6, Jõgeva) 20.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 12:30 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13, Võru) 24.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:00 - 16:30 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13, Võru) 24.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 9:00 - 12:00 Põlva kultuurikeskus (Kesk 15, Põlva) 25.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 14:00 - 17:00 Valga Kultuuri ja Huvialakeskus (Kesk 1, Valga) 25.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 13:00 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46, Viljandi) 26.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 14:00 - 17:00 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46, Viljandi) 26.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 12:00 - 15:00 Kärdla kultuurikeskus (Rookopli tänav 18, Kärdla) 27.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 13:00 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1, Haapsalu) 28.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:30 - 17:00 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1, Haapsalu) 28.04.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 13:00 Paide kultuurikeskus (Pärnu 18, Paide) 02.05.2017
Mudilaskoor II eelproov 14:00 - 17:00 Türi Kultuurikeskus (Hariduse tn 1, Türi) 02.05.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 13:00 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 04.05.2017
Mudilaskoor II eelproov 13:30 - 16:30 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 04.05.2017
Mudilaskoor II eelproov 10:00 - 14:00 Kohtla-Järve kultuurikeskus ( Keskallee 36, Kohtla-Järve ) 05.05.2017
Mudilaskoor II eelproov 15:00 - 18:00 Narva Geneva Keskus (Võidu 2, Narva) 05.05.2017
Lastekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 27.03.2017
Lastekoor II eelproov 11:00 - 15:00 Jõhvi kontserdimaja (Pargi 40, Jõhvi) 30.03.2017
Lastekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 31.03.2017
Lastekoor II eelproov 9:00 - 13:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 07.04.2017
Lastekoor II eelproov 13:30 - 17:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 07.04.2017
Lastekoor II eelproov 9:00 - 13:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 10.04.2017
Lastekoor II eelproov 13:30 - 17:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 10.04.2017
Lastekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Keila kool (Ehitajate tee 1, Keila) 12.04.2017
Lastekoor II eelproov 14:30 - 18:30 Keila kool (Ehitajate tee 1, Keila) 12.04.2017
Lastekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Viimsi Kool (Randvere tee 8, Haabneeme) 17.04.2017
Lastekoor II eelproov 9:30 - 13:30 Paide kultuurikeskus (Pärnu 18, Paide) 13.04.2017
Lastekoor II eelproov 14:00 - 18:00 Türi Kultuurikeskus (Hariduse tn 1, Türi) 13.04.2017
Lastekoor II eelproov 9:30 - 13:30 Põlva kultuurikeskus (Kesk 15, Põlva) 19.04.2017
Lastekoor II eelproov 14:30 - 18:30 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13, Võru) 19.04.2017
Lastekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Valga Kultuuri ja Huvialakeskus (Kesk 1, Valga) 20.04.2017
Lastekoor II eelproov 9:30 - 15:00 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 24.04.2017
Lastekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Kuressaare kultuurikeskus (Tallinna 6, Kuressaare) 25.04.2017
Lastekoor II eelproov 9:00 - 13:00 Tartu Forseliuse Kool (Tähe 103, Tartu) 26.04.2017
Lastekoor II eelproov 13:30 - 17:30 Tartu Forseliuse Kool (Tähe 103, Tartu) 26.04.2017
Lastekoor II eelproov 9:00 - 13:30 Tartu Veeriku Kool (Veeriku 41, Tartu) 27.04.2017
Lastekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Jõgeva Kultuurikeskus (Aia 6, Jõgeva) 03.05.2017
Lastekoor II eelproov 9:30 - 13:30 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46, Viljandi) 04.05.2017
Lastekoor II eelproov 14:00 - 18:00 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46, Viljandi) 04.05.2017
Lastekoor II eelproov 11:00 - 15:00 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1, Haapsalu) 05.05.2017
Neidudekoor II eelproov 11:00 - 15:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 03.04.2017
Neidudekoor II eelproov 16:00 - 20:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 03.05.2017
Neidudekoor II eelproov 12:30 - 16:30 Miina Härma Gümnaasium (Jaan Tõnissoni 3, Tartu) 05.04.2017
Neidudekoor II eelproov 17:00 - 21:00 Miina Härma Gümnaasium (Jaan Tõnissoni 3, Tartu) 05.04.2017
Neidudekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Türi Kultuurikeskus (Hariduse tn 1, Türi) 18.04.2017
Neidudekoor II eelproov 11:00 - 14:30 Orissaare kultuurimaja (Kuivastu mnt 37, Orissaare) 10.04.2017
Segakoor II eelproov 10:00 - 14:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 20.03.2017
Segakoor II eelproov 16:00 - 20:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 20.03.2017
Segakoor II eelproov 9:00 - 13:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 27.03.2017
Segakoor II eelproov 14:00 - 18:30 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 27.03.2017
Segakoor II eelproov 10:00 - 14:30 Keila Kultuurikeskus (Keskväljak 12, Keila) 28.03.2017
Segakoor II eelproov 10:00 - 14:30 Jõgeva Kultuurikeskus (Aia 6, Jõgeva) 30.03.2017
Segakoor II eelproov 17:00 - 21:30 Miina Härma Gümnaasium (Jaan Tõnissoni 3, Tartu) 30.03.2017
Segakoor II eelproov 9:00 - 13:30 Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium (Kaunase puiestee 70, Tartu) 31.03.2017
Segakoor II eelproov 14:00 - 18:30 Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium (Kaunase puiestee 70, Tartu) 31.03.2017
Segakoor II eelproov 10:00 - 14:30 Viljandi Gümnaasium (Hariduse 2, Viljandi) 05.04.2017
Segakoor II eelproov 10:00 - 14:00 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 07.04.2017
Segakoor II eelproov 10:00 - 15:00 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 10.04.2017
Segakoor II eelproov 11:00 - 15:30 Kuressaare kultuurikeskus (Tallinna 6, Kuressaare) 11.04.2017
Segakoor II eelproov 9:00 - 13:00 Otepää kultuurikeskus (Virulombi 2, Otepää) 18.04.2017
Segakoor II eelproov 14:30 - 18:30 Võru Gümnaasium (Seminari 1, Võru) 18.04.2017
Segakoor II eelproov 10:00 - 14:00 Paide kultuurikeskus (Pärnu 18, Paide) 19.04.2017
Noorte sümfooniaorkester II eelproov 10:00 - 15:00 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 22.04.2017
Noorte sümfooniaorkester II eelproov 14:15 - 19:30 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 23.04.2017
Noorte sümfooniaorkester II eelproov 10:00 - 14:45 Vanemuise kontserdimaja (Vanemuise 6, Tallinn) 29.04.2017
Noorte sümfooniaorkester II eelproov 16:00 - 19:00 Valga Kultuuri ja Huvialakeskus (Kesk 1, Valga) 29.04.2017
Noorte sümfooniaorkester II eelproov 10:00 - 14:45 Viljandi Kesklinna Kool (C.R.Jakobsoni 42, Viljandi) 30.04.2017
Noorte sümfooniaorkester II eelproov 14:00 - 19:00 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 06.05.2017
Noorte sümfooniaorkester II eelproov 14:00 - 18:30 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 07.05.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 13:45 - 19:30 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 22.04.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 15:15 - 19:30 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 22.04.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 10:00 - 14:00 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 23.04.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 10:00 - 15:30 Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5, Tallinn) 23.04.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 13:30 - 19:00 Vanemuise kontserdimaja (Vanemuise 6, Tallinn) 29.04.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 15:00 - 19:00 Vanemuise kontserdimaja (Vanemuise 6, Tallinn) 29.04.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 13:30 - 19:00 Viljandi Kesklinna Kool (C.R.Jakobsoni 42, Viljandi) 30.04.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 15:00 - 19:00 Viljandi Kesklinna Kool (C.R.Jakobsoni 42, Viljandi) 30.04.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 10:00 - 15:15 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 06.05.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 10:00 - 13:45 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 06.05.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 10:30 - 13:45 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 07.05.2017
II eelproov 10:30 - 15:15 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 07.05.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 11:00 - 14:30 Kuressaare kultuurikeskus (Tallinna 6, Kuressaare) 09.04.2017
Puhkpilliorkester II eelproov 11:00 - 15:00 Võru Muusikakool (Vabaduse 5, Võru) 15.04.2017
Poistekoor II eelproov 11:00 - 16:00 Jõhvi kontserdimaja (Pargi 40, Jõhvi) 31.03.2017
PoistekoorPoistesegakoor II eelproov 10:00 - 14:00 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 01.04.2017
Poistekoor II eelproov 15:00 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 07.04.2017
Poistekoor II eelproov 9:00 - 13:00 Tartu Descartes'i Kool (Anne 65, Tartu) 10.04.2017
Poistekoor II eelproov 14:00 Tartu Descartes'i Kool (Anne 65, Tartu) 10.04.2017
Poistekoor II eelproov 10:00 - 13:00 Võru Kultuurimaja Kannel (Liiva 13, Võru) 11.04.2017
Poistekoor II eelproov 15:00 - 19:00 Otepää kultuurikeskus (Virulombi 2, Otepää) 11.04.2017
Poistekoor II eelproov 10:00 - 13:30 Saue Gümnaasium (Nurmesalu 9, Saue) 18.04.2017
Poistekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Haapsalu Põhikool (Kuuse 1, Haapsalu) 19.04.2017
PoistekoorPoistesegakoor II eelproov 12:35 - 15:00 Kuressaare kultuurikeskus (Tallinna 6, Kuressaare) 20.04.2017
Poistekoor II eelproov 10:00 - 14:30 Viljandi Paalalinna Kool (Paala tee 46, Viljandi) 24.04.2017
PoistekoorPoistesegakoor II eelproov 10:00 - 14:00 Pärnu Kontserdimaja (Aida 4, Pärnu) 25.04.2017
Segakoor II eelproov 15:30 - 19:30 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 19.04.2017
PoistekoorPoistesegakoor II eelproov 10:00 - 14:00 Türi Kultuurikeskus (Hariduse tn 1, Türi) 28.04.2017
Poistekoor II eelproov 9:00 - 13:00 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 05.05.2017
Poistekoor II eelproov 14:00 - 16:50 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 05.05.2017
Poistesegakoor II eelproov 14:00 - 18:45 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 05.05.2017
PoistekoorPoistesegakoor II eelproov 10:00 - 14:00 Saue Gümnaasium (Nurmesalu 9, Saue) 13.04.2017
Poistesegakoor II eelproov 14:00 - 19:30 Tartu Karlova Kool (Lina 2, Tartu) 09.04.2017
Noormeestekoor II eelproov 11:00 - 16:00 Jõhvi kontserdimaja (Pargi 40, Jõhvi) 31.03.2017
Noormeestekoor II eelproov 10:40 - 15:30 Rakvere Gümnaasium (Vabaduse 1, Rakvere) 01.04.2017
Noormeestekoor II eelproov 15:30 - 19:30 Rapla Kultuurikeskus (Tallinna maantee 17a, Rapla) 07.04.2017
Noormeestekoor II eelproov 14:40 - 19:30 Tartu Karlova Kool (Lina 2, Tartu) 09.04.2017
Noormeestekoor II eelproov 10:00 - 14:00 Saue Gümnaasium (Nurmesalu 9, Saue) 13.04.2017
Noormeestekoor II eelproov 14:35 - 19:55 Salme Kultuurikeskus (Salme 12, Tallinn) 05.05.2017