Repertuaar

XII noorte tantsupeo “Mina jään” repertuaar
30. juuni – 2. juuli 2017 Kalevi staadion

1.-2. klassi segarühmad

On meie keskel suvi
koreograafia Agne Kurrikoff-Herman
muusika Arne Oit
sõnad Ellen Niit, Märt Hunt
seade Jaak Jürisson, orkestratsioon Kristjan Priks

Tita tots
koreograafia Agne Kurrikoff-Herman
muusika Olav Ehala
sõnad Juhan Viiding
seade Olav Ehala (loodud XII tantsupeoks)

 

2.-3. klassi segarühmad

Kooliteel
koreograafia Liina Eero (loodud XII tantsupeoks)
muusika Priit Pajusaar “Laul Leiutajateküla koolist”
sõnad Leelo Tungal
seade Kristjan Priks (loodud XII tantsupeoks)

Oravakesed
koreograafia Liina Eero
muusika “Improvisatsioonid karjase pillidel” Margus Veenre ja Tarmo Kivisilla
seade Kristjan Priks (loodud XII tantsupeoks)

 

Siisik
Kodavere khk

3.-4. klassi segarühmad

Ojake
koreograafia Ene Jakobson
muusika, sõnad Jaan Tätte “Ojalaul”
seade Kristjan Priks (loodud XII tantsupeoks)

Kevadrõõm
koreograafia Kristiina Siig (loodud XII tantsupeoks)
muusika Astrid Lõbin “Kevade marss”
sõnad Evi Salm
seade Arno Tamm (loodud XII tantsupeoks)
rahvaviis “Raabiku”
seade Arno Tamm (loodud XII tantsupeoks)

Raabiku
Kuusalu khk

5.-6. klassi segarühmad

Talitrallirein
koreograafia Rauno Zubko (loodud XII tantsupeoks)
muusika Kristjan Priks “Kumõška”
Näljamihkel
koreograafia Elo Unt (loodud XII tantsupeoks)
muusika rahvalaul “Näljapeks”
sõnad rahvaluule, Arno Tamm, Liisi Tamm
seade Arno Tamm
muusika rahvaviis “Mihkli esimene polka”
seade ans Paabel

Reilender
Vastseliina ja Karksi khk

7.-9. klassi segarühmad

Pärglipolka
koreograafia Maido Saar (loodud XII tantsupeoks)
muusika rahvaviis
seade Arno Tamm (loodud XII tantsupeoks)

Kadrid-Mardid
koreograafia Maido Saar (loodud XII tantsupeoks)
muusika Arno Tamm (loodud XII tantsupeoks)
sõnad Aapo Ilves (loodud XII tantsupeoks)

Pirupolka
Kuusalu khk

Noorte segarühmad

Jaanitulele
koreograafia Ene Jakobson
muusika rahvalaul „Tulge tuld hoidma“
seade Tõnu Laikre, Meelika Hainsoo

Tulge tulda hoidemaie
koreograafia Helena-Mariana Reimann, Ene Jakobson
muusika rahvaviis „Juurika Jaani labajalg“
seade Indrek Kalda

Suvetuules
koreograafia Ene Jakobson
muusika Janno Vesik „Meremäe valss“

Tulitilgad
koreograafia Helena-Mariana Reimann
muusika, sõnad Maian Kärmas (loodud XII tantsupeoks)
seade Erki Pärnoja

Räditants
Kuusalu khk

Neiduderühmad

Heinalised
koreograafia Ave Lääne
muusika rahvaviis “Piimanaiste polka”
seade Ruslan Trochynskyi

Päikesetervitus
koreograafia Evelyn Uisk
muusika rahvaviis “Veere, päike!”
seade Ott Kaasik, Ürjo Jaama, Triinu Taul, Kaarel Liiv, Kristjan Priks

Külmapõli
koreograafia Maria Uppin (uute tantsude konkurss 2015)
muusika rahvaviis“Orjalaul”
seade ansambel Rüüt

Ristpulkade tants, Ristitants
Mustjala khk

Väiksed võimlejad – 1.-5. klass

Sügis
koreograafia Kadri Jukk ja Nele Kimmel
muusika Rein Rannap
sõnad Ott Arder
seade Rein Rannap (loodud XII tantsupeoks)

Suured võimlejad 1 5.-8. klass
Suured võimlejad 2 9.-12. klass

Jäälillemäng
koreograafia Kersti Kull
muusika Ardo Ran Varres
sõnad Anzori Barkalaja

Võimlemisrühmade koondkava

Puhas lumi
koreograafia Reine Kotkas
muusika Mari Kalkun
sõnad Paul Haavaoks
seade Lauri Lüdimois (loodud XII tantsupeoks)

Ühistantsud
Kullakera kandjad
tantsivad kõik liigid va 1.-2. klassi segarühmad
koreograafia Margus Toomla
muusika ja sõnad Maian Kärmas
seade Maian Kärmas, Ahto Abner, Henno Kelp, Peeter Rebane, Eeva Talsi, Villu Talsi, Lauri Lüdimois, Kristjan Priks

Oige ja vasemba
tantsivad kõik liigid
tantsu seade Ullo Toomi
muusika rahvaviis “Oige ja vasemba”
seade Juhan Uppin (loodud XII tantsupeoks)