Tantsupeo koondproovid

Liik Grupp Algus / Lõpp Kus Kuupäev
1.-2. kl Liigi koondproov 13:00 - 19:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 27.06.2017
2.-3. kl Liigi koondproov 13:00 - 19:00 Kalevi staadioni harjutusväljak (Staadioni 8) 27.06.2017
3.-4. kl Liigi koondproov 13:00 - 19:00 Lasnamäe Spordikompleks (Pae 1) 27.06.2017
5.-6. kl Liigi koondproov 13:00 - 19:00 Kuristiku Gümnaasiumi staadion (Kärberi 9) 27.06.2017
7.-9. kl Liigi koondproov 13:00 - 19:00 SK FC Levadia/Maarjamäe staadion (Tuulenurga 1) 27.06.2017
C – Noorte segarühmad Liigi koondproov 13:00 - 20:00 Järveotsa Gümnaasiumi staadion (Järveotsa tee 31) 27.06.2017
Ne – Neiduderühmad Liigi koondproov 13:00 - 20:00 TJK Legion staadion (Wismari 15a) 27.06.2017
Väikesed võimlejad Sügiseootus 13:00 - 18:00 Hipodroom (Paldiski mnt 50) 27.06.2017
Suured võimlejad 1Suured võimlejad 2 Jäälillemäng 15:00 - 21:00 Hipodroom (Paldiski mnt 50) 27.06.2017
3.-4. kl Liigi koondproov 8:45 - 10:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
2.-3. kl Liigi koondproov 9:00 - 19:00 Kalevi staadioni harjutusväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
C – Noorte segarühmad Liigi koondproov 9:00 - 15:30 Järveotsa Gümnaasiumi staadion (Järveotsa tee 31) 28.06.2017
Ne – Neiduderühmad Liigi koondproov 9:00 - 10:30 TJK Legion staadion (Wismari 15a) 28.06.2017
Suured võimlejad 1Suured võimlejad 2 Jäälillemäng 9:00 - 11:00 Hipodroom (Paldiski mnt 50) 28.06.2017
5.-6. kl Liigi koondproov 10:00 - 11:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
7.-9. kl Liigi koondproov 10:30 - 11:45 Kalevi staadioni harjutusväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
1.-2. kl Liigi koondproov 10:00 - 19:00 EJL sisehall (Asula 4b) 28.06.2017
3.-4. kl Liigi koondproov 11:30 - 19:00 Lasnamäe Spordikompleks (Pae 1) 28.06.2017
Suured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Puhas lumi 11:00 - 13:00 Hipodroom (Paldiski mnt 50) 28.06.2017
5.-6. kl Liigi koondproov 12:30 - 19:00 Kuristiku Gümnaasiumi staadion (Kärberi 9) 28.06.2017
7.-9. kl Liigi koondproov 12:00 - 14:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
Ne – Neiduderühmad Liigi koondproov 12:00 - 15:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
Väikesed võimlejad Sügiseootus 13:00 - 14:30 Hipodroom (Paldiski mnt 50) 28.06.2017
Ne – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2 Jäälillemäng-Külmapõli üleminek 14:45 - 15:15 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
7.-9. kl Liigi koondproov 15:30 - 20:00 SK FC Levadia/Maarjamäe staadion (Tuulenurga 1) 28.06.2017
Suured võimlejad 1Suured võimlejad 2 Jäälillemäng 15:15 - 16:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
Ne – Neiduderühmad Liigi koondproov 16:45 - 21:00 TJK Legion staadion (Wismari 15a) 28.06.2017
Väikesed võimlejad Sügiseootus 16:00 - 16:30 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
Suured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Puhas lumi 16:30 - 17:15 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
C – Noorte segarühmad Liigi koondproov 17:15 - 19:15 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
C – Noorte segarühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2 Jäälillemäng-Tulitilgad üleminek 17:15 - 17:45 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
C – Noorte segarühmad Liigi koondproov 19:45 - 21:30 Kalevi staadioni harjutusväljak (Staadioni 8) 28.06.2017
Suured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Liigi koondproov 19:00 - 21:00 Hipodroom (Paldiski mnt 50) 28.06.2017
C – Noorte segarühmadNe – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2 Jäälillemäng-Külmapõli-Tulitilgad üleminek 9:00 - 10:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 29.06.2017
2.-3. kl3.-4. kl5.-6. kl7.-9. klC – Noorte segarühmadNe – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Finaal 10:00 - 12:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 29.06.2017
1.-2. kl Finaal 10:45 - 12:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 29.06.2017
1.-2. kl2.-3. kl3.-4. kl5.-6. kl7.-9. klC – Noorte segarühmadNe – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Montaaž 13:00 - 17:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 29.06.2017
1.-2. kl2.-3. kl3.-4. kl5.-6. kl7.-9. klC – Noorte segarühmadNe – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Etenduse 1. läbimäng ansambliga 18:00 - 21:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 29.06.2017
1.-2. kl2.-3. kl3.-4. kl5.-6. kl7.-9. klC – Noorte segarühmadNe – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Etenduse 2. läbimäng ansambliga 10:00 - 12:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 30.06.2017
1.-2. kl2.-3. kl3.-4. kl5.-6. kl7.-9. klC – Noorte segarühmadNe – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Tantsupeo peaproov-etendus 15:00 - 17:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 30.06.2017
1.-2. kl2.-3. kl3.-4. kl5.-6. kl7.-9. klC – Noorte segarühmadNe – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Tantsupeo 1. etendus 19:00 - 21:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 30.06.2017
1.-2. kl2.-3. kl3.-4. kl5.-6. kl7.-9. klC – Noorte segarühmadNe – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Tantsupeo 2. etendus 13:00 - 15:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 01.07.2017
1.-2. kl2.-3. kl3.-4. kl5.-6. kl7.-9. klC – Noorte segarühmadNe – NeiduderühmadSuured võimlejad 1Suured võimlejad 2Väikesed võimlejad Tantsupeo 3. etendus 19:00 - 21:00 Kalevi staadioni peaväljak (Staadioni 8) 01.07.2017